Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz Lauda #8494 üzenetére

    Arra is jöhet, bár tudomásom szerint a villany esetében nem füstölsz a levegőbe helyben, de lehet tévedek.
    Sőt, szerintem akkor már a szemétszállítást is jobban kellene adóztatni. De még vannak ötleteim. Pl, akik nem ültetnek nővényeket, hanem inkább körbe betonozzák/térkövezik. De persze azokat is, akik ültetnek, mert akkor biztos locsolják is..

    Szerintem érdemes kiterjeszteni ezt vannak itt még lehetőségek.

    pjen: Pont ezt írtam én is, de érted, ha holnap azt mondják neked, hogy amit vettél házat pár éve arra igazából ma már több vagyonosodási illetéket kellene fizetni, vagy mivel felújítást végeztél rajta azért, nem?

    Dorian: Tehát, akkor egy véleményen vagyunk. Ezek szerint azt írod, hogy akik eddig telepítettek azoknak változatlan konstrukciót kellene biztosítani (vagy legalább valami értelmes keretek között a rendszer úgy is bármikor tönkre mehet ergo új szerződés)? Csak az új telepítésekre legyen érvényes ez az új felállás? Mer akkor félreértettelek, de szerintem nem ezt írtad :U

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák