Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corpuscle

    őstag

    válasz cappa72 #987 üzenetére

    Végre ideértem. Próbálom tömören, leginkább azokról írni pár szót, amivel vagy sokat játszottam, vagy kellemes emlék. A teljesség igénye nélkül (only PC).
    -FIFA 96: A nemzeti csapatunkkal végigvertem legnehezebb fokozaton az összes válogatottat. Oda-visszavágós rendszerben. Külön nem volt erre beállítás én írtam papíron, kivel mit játszottam.
    -Little big adventure 1: 4-szer játszottam végig, ezt a mai szemmel butácska játékot. Lemezen kaptam, így sajnos az átvezetők ki voltak vágva belőle.
    -Dune 2: Első RTS élmény
    -Warcraft 1-2: A név önmagáért beszél, aki akkor tolta, tudja miről beszélek.
    - Pinball játékok: Ezek a mai napig lényegében nem változtak, akkor is imádtam őket. Az egyik lemez egyszer vírusos volt, mindent ledúrt a gépről.
    -Sam & Max: Egy párszor ezt is végigvittem. Aranyos kis játék.
    -Micro machine: Valamelyik része 95-96 táján. Hárman játszottunk egy billentyűzeten. Hatalmas volt!
    -Worms: Szerintem erről sem kell sokat írnom. Sírtunk a röhögéstől!
    -Syndicate: Az első Bullfrog féle (lehet a többit is ők csinálták). Ez cheat-tel ment. Mindent maxra fejlesztettem. Minigun, azt hiszem az volt a top fegyver.
    -Jazz Jack Rabbit: 2d-s platform ugri-bugri.
    -FPS-ek: Doom 1-2 (informatika órán mindenki ezzel tolta, majd letiltották), Wolfenstein, Heretic.
    -C&C: Ez már a CD-s időszak. Micsoda élethű átvezetők voltak.
    -Settlers 1: Még itt van a fülemben a menü zenéje.
    -Tie Fighter: Haverral mennyit toltuk. Irtottuk a lázadókat. Kaptam az uralkodótól a tetkókat.
    -Comanche: Unokatesómmal játszottuk. Ő vezetett én lőttem. De jó móka volt.

    Nekem 486 DX2 80 MHz-es gépem volt. 4, majd később 8 MB memóriával, 520-as vinyóval (ekkora senkinek nem volt az osztályban). Idővel SB hangkártya is lett. A gépfejlesztés akkor sem 2 fillér volt, a pentium/VGA időszak már nélkülem vette kezdetét. Jó pár évig nem is gépeztem.
    Előtte C64, Megadrive, később PS1, Dreamcast. Egy ideig utána visszatértem a PC-hez. Lassan 6 éve Xbox.

Új hozzászólás Aktív témák