Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gejala

    őstag

    Na, fél órányi próbálkozás után találtam pazarlásmentes módszert G2 (konténeres) bossra. Egy lövés vagy kés sem kell hozzá.
    Onnan indulunk, hogy vezérlőpult mellett állsz. Beindítod és szemben állsz konténerrel. Ahogy csak lehet elindulsz túloldalra a platformon, ha nem indulsz azonnal, megüt a boss. Átfutsz platform legszélén túloldalra és megfordulsz megnézni mit csinál boss. Vársz addig, amíg csak lehet, hogy konténernek legyen ideje teljesen kimenni. Ha már elég közel ért a boss, elindulsz a létra felé futva, majd visszafordulsz balra, teljesen a pálya legszélén. Ha körbeértél vissza a pulthoz, meg is nyomhatod már és kezded elölről a kört. Boss a nyomodban lesz, nem üt meg és pont akkor ér vissza konténer, amikor már biztonságban vagy. Nagyon fontos, hogy a kör közben ne nézz hátra, folyamatosan kifelé nézel a fal felé és a szélhez tapadva futsz a lehető legnagyobb körben. Először én is paráztam, mire készül mögöttem a boss, de semmi baj nem lesz. :D
    Ha megütne boss, miközben jön vissza a konténer, akkor sincs nagy gáz, kisebb körben kanyarodsz vissza a végén, hogy visszaérj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák