Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP4C3

    veterán

    F@sza... Megjelent a 2.0 beta, gondoltam teszek vele egy próbát. Alpha nem működött...

    Lerátnottam telepítés a régebbi gépre full külön disk van ilyesmire fenntartva.
    WIN7 x64 alól indítom a telepítőt, ami figyelmeztet, hogy 32bit-es verziót rakjak erre a procira, jó rendben átrántottam a gépre a 32bites verziót is. Indítom a telepítőt, be browse-olom az ISO file-t kiválasztom a HDD-t, telepítés... Király "REBOOT".
    Újraindul 15-20percig telepítgeti magát aztán semmi.. Fekete képernyő szekvenciális hdd művelet, azaz nem csinál semmit, csak áll mint ébredéskor a....

    Jólvan, mondom biztos nem szereti a régebbi platformot (holott a Remix OS for PC mottója "Régi kutya, új trükkök).

    Na sebaj másik gép másik Remix. 64bit UEFI platform újabb, ezen majd biztos megy. A lóherét.
    A procedúra ugyanaz, telepítés után pedig megáll a parancssoros résznél és androidx86@remix#...

    Nyilván ebből sem lesz forradalmian jó OS, mint ahogyan azt elképzelték. A régi kutyán android x86 v.4.4 r5 fut, de bugos. Android 4.4 r1 fut, szinte hiba nélkül (fejlődünk visszafelé). Az újabb kutyán android x86 5.1-et is próbáltam, ment is hiba nélkül.

    -JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Új hozzászólás Aktív témák