Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsiga667 #11 üzenetére

    Ühümm, japán és kínai albumokat simán megkavart, de régebbi OST-ket is elbarmolt néha.

    Ami engem zavart, az pont pl. a Queen és Pink Floyd borítók voltak, ahol néha konkrétan szar borítót, néha meg kritikán aluli minőséget nyomott be. Era-t gyakorlatilag nem ismerte, telerakott mindent az Era1 borítójával.
    Rolling Stones-ból rendszeresen az ocsmány amcsi borítók kerültek be, ofkorsz magyarokat, mint Ákos, Unique nem ismert fel, mondjuk ezen nem lepődöm meg. A klasszikusokat gyakran megkeveri előadó zenekar terén (szóval azért nem mindegy no, hogy melyik Négy Évszak :D).

    Amúgy a legtöbbször nekem az volt a bajom, hogy rossz verziójú (pl. Európa/UK vagy Japanese Bonus helyett US Version-t rakott a nyakamba), vagy simán rossz minőségű borítót adott.

    iTunes-t a kezdetek kezdetén használtam, akkor nagyon tetszett, aztán az idők során valahogy "túmáccs" lett belőle (tököm kivolt, hogy minden nyavalyát frissíteni akar, minden lényegesebb update után kaparhatom megint ki a quickstart/start menü/desktop ikonokat, amit persze kérdés nélkül dob fel, a végszó meg a millió évet csúszó Vista-kompatibilis változat volt).

    Hát régebbiek közül az 1.4-el, de inkább a 2.0-val lett fasza a Zune (akkor nyerte el a mostani kinézetét, előtte ilyen volt).

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák