Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy jó topicban vagyok-e, került hozzám egy ZTE Grand X telefon, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy pontosan melyik változat. A V970 topicjában próbálkoztam eddig, de úgy tűnik, rossz helyen jártam.

    Szóval gyári romot szeretnék frissíteni gyárira. Letöltöttem a ZTE Handset software update nevű progit, telefont felismeri, (jó lassan) letöltötte a frissítést is, majd kérte, hogy rakjam FTM módba a telefont, ez viszont nem ment. Kikapcsolt állapotban a hangerő le+bekapcsoló gombra nem történt semmi, próbáltam a hangerő fel+bekapcs.-ot is, azzal meg simán bekapcsol. Végül rádugtam így, de egy óra múlva is ott tartott, hogy "Installing upgdate package". A csík látszólag semmit nem mozdult, a teló végig azt írta, hogy "Entering NVFlash recovery mode / Nv3p Server". Gondoltam ez már úgysem csinálja meg, ezért lehúztam a kábelt, és újraindítottam. Azóta viszont nem jut tovább a ZTE logón, se a hang le+bekapcs, se a hang fel+bekapcsra nem történik semmi. Sima bekapcsra elindul, de a ZTE logónál megáll, kikapcsra se reagál, csak akku ki-be segít. Innen hogy lehet visszahozni?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

  • Tamy

    senior tag

    válasz Tamy #911 üzenetére

    Szerencsére megoldódott, második nekifutásra pár perc alatt végigment, most rendben elindult.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák