Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freel

    tag

    Tisztelt ape, Keeper!

    Veletek tartok az első Blade, első Rom-telepítésétől, a GEN2-esítésen át most a Blade Super repartícionálásig folyamatosan! Pár órája hoztam el a boltból a BladeSuper-t és már root/CWM/reparticion-megvolt!!!
    Nagyon-nagyon szépen köszönöm a munkátokat és a beleölt idő/energia hányados-t is! :R
    Igazából ha Ti telefont cseréltek, lassan én is megteszem és hekkelek Veletek!
    'Sajnos' a magyar átlagkereseten élő fiatal telefonhasználók reménységei vagytok, igyekszünk minden erőnkkel meglovagolni az általatok keltett óriási unofficialupdate hullámot!
    Köszönöm!
    Minden jót, hibátlan egészséget kívánok Nektek továbbra is, csendben követem további munkátokat!

    Üdvözlettel: Freel

    U.I.: soha véget nem érő türelemmel és nyitott szívből áradó tiszta szeretettel várjuk és fogadjuk az általatok omlósra-, puhára főzött JB ROM-ot...
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • Freel

    tag

    Üdv.

    Tudnátok segíteni?
    Annak idején Blade I-re feltettem a Chainfire 3D-t és az AnTuTu előtte 1283-at adott, utánna 1500-at. Elindult pár játék (persze a prop.build HTC mókolása után) és bíztam benne, hogy ez itt, Blade Super-en is bejön...
    Hát nem. :(
    Feltettem a Galaxy on Fire 2 HD-t, (torrent verzsön) mondom kipróbálom mielőtt megveszem. Elindult, és habár vissza kellett venni a grafikát medium-ra, de ment szépen. VISZONT :( nem volt hang. Mondom akkor megveszem eredetiben. Felmegyek a Play-re és kiírja: Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval.
    Kájne pánik... Chainfire 3D feltelepít, elindít... És nem mertem installálni, mert sokan írták, hogy más típusú készülékeken tönkretette a ROM-ot és lefagy a teló... Mondom ezt most nem kéne az 1 napos telóval.
    Kájne pánik... Root Explorer, build.prop, manufacturer ver=HTC, brand=HTC, model=One mini (gondoltam annak is 1280x720 van, hátha nátha...). Teló újraindít, leellenőrzöm, build.prop elmentette a változtatásokat és...
    És a Play még mindig nem engedi telepíteni a Galaxy oF 2 HD-t! Pánik light on. :O
    Régebbi játékok, amik simán mentek Blade I-en, itt most vacakolnak. A Virtual Villagers 4 pl ha elfordítom a képernyőt 180 fokkal fordítva, fejjel lefelé jelenik meg... :(((
    A Plants vs. Zombies 2 például megy szépen... Tudom, az nem 3D-s csoda, de új...
    0. Ha felteszem a Chainfire 3D-t és szétficcen a ROM, mi a teendő? CWM-ből valamit esetleg?
    1. Valaki tette már fel a Chainfire 3D-t? Melyik verziót? 3.3 vagy 2.8? Pro vagy free változat?
    2. Mi lehet a megoldás a Play inkompatibilitási problémáira?
    3. Flash-t melyiket kell feltenni, hogy például a Super Mario elinduljon? (a Flash alapú eredeti)
    4. Akinek van OTG kábele, kipróbálta már, hogy mennek-e XBOX 360 kontrollerrel a játékok?
    Én például PC-n a CCS64 C64 emulátoron az összes játékot X360 kontrollerrel tolom és ezt szeretném a telón is....
    Köszönöm a válaszokat.

  • Freel

    tag

    válasz Freel #705 üzenetére

    Üdv.

    Nagyon leült a totyik... :U Átmentetek máshová? Na, közben hekkeltem picit ismét...
    Noisyboy hozzászólásán felbátorodva feltelepítettem én is a Chainfire 3D free 3.3 változatát, illetve a netről a három libGLEMU.zip fájlt. Előtte az AnTuTu jelenleg elérhető legfrissebb 4.0.1 változata 9300-at adott az összesített tesztek alatt. A Chainfire 3D telepítése után 8800-at... :F
    Viszont megtudom vásárolni mostmár az összes Play-es játékot! :DD
    Kipróbáltam én is párat:
    - Ravensword: Shadowlands valóban szépen megy, gyakorlatilag Skyrim mobilra, RPG fanoknak kötelező. :K
    - Terraria is nagyon szépen megy. Nekem jobban tetszik, mint a MineCraft, el lehet vele lenni, bár az irányítás nem a legjobb.
    - Carmageddon. Kamaszkorom egyik legnagyobb PC-s élménye. Aki annak idején játszott vele és szerette, mindenképpen vegye meg, mert hihetetlen élmény és egy az egyben adja az akkori hangulatot. 450Ft-ot megér szerintem...

    A mostani kínom, hátha valaki tudja a megoldást: elkezdem letölteni a Dungeon Hunter 4-et és a Galaxy on Fire 2 HD-t a Play-ről és csak tölt... csak tölt... csak tölt... és szerintem semmi. Azt írja ki, hogy Kiegészítő fájl letöltése... És semmi. 6 órán keresztül hagytam, hogy töltse, de semmi. Bármi más, mint pl. a Carmageddon is a 120 megájával lejött pár másodperc alatt. Nem tudja valaki, hogy miért nem jönnek le ezek a nagyobb méretű játékok? Én feltétlenül a nagyobb méretre gyanakszom, azzal lehet összefüggésben a gond...

  • Freel

    tag

    Tisztelt ape ÚR!

    Felvetnék egy javaslatot! Elég sokan vagyunk, akik azon okból vásároltak ilyen készüléket, mert bíznak benne, hogy hozzáértők magyar honban (mondjuk TE) csinálnak hozzá majd jó sokáig frissített, optimalizált, hiper-szuper ROM-okat! Namármost nem szeretnénk, hogy abbahagyd a Blade Superrel való foglalkozást!!!
    A javaslatom: vagyunk itt páran. Jó páran. Dobjuk össze a pénzt ape kolléga számára egy új készülékre!!!
    Szerintem ez egy jó telefon. Nagyon jó! (már amelyik :U ) Nem kellene veszni hagyni a lehetőséget...

    Üdv.

  • Freel

    tag

    válasz Freel #810 üzenetére

    Ape!

    Javaslom a blogodba tégy támogatás opciót (elnézést ha már van és figyelmetlen voltam :B ) és utalnék némi aprópénzt. Még ha az új készülékre nem is jön össze a pénz, nekem már így is megérte a rengeteg segítség a Blade I-hez és most a SUPER-hez is.
    500-1000 forint körüli összegre gondoltam fejenként.

    Más: ajánlom figyelmetekbe! Ha most 4.51 dollárt fizettek, akkor gyakorlatilag egy ezresért megkapjátok a 450 forintos Carmageddon-t is és az 1700 forintos Ravensword 2-t is!
    Ne hagyjátok ki!!!

    Humble Mobile Bundle 2: Katt

  • Freel

    tag

    Sziasztok!

    Én megválnék egy ilyen telótól... :B
    Ha valakit érdekel írjon, hirdetésem fent a HA-n.

    Üdv.

  • Freel

    tag

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem elég sürgősen! Van egy ilyen készülékem. El szeretném adni és előtte kitörölném belőle az ÖSSZES személyes adatomat. Ezt hogyan tudom megtenni? A recovery fönt van. Onnan kellene valami resetet? Köszönettel! De természetesen úgy, hogy a ROM fönt maradjon és kompletten használható legyen a készülék.
    Szóval értitek... :B

  • Freel

    tag

    válasz Keeperv85 #1498 üzenetére

    Köszönöm a választ bár megvallom férfiasan a 90%-át nem értem... :B
    Fent van ape recovery-je. Hogyan kell a gyárit elindítani? És mi az a bootloop? A pénzt már átutalták, van kb. 1 órám, hogy rendbevágjam a telót, becsomagoljam és postára adjam! :C
    Szóval akkor mit csináljak?

  • Freel

    tag

    válasz Keeperv85 #1500 üzenetére

    Letöröltem mindent manuálisan, remélem nem maradt rajta semmi.
    Postára adva, eladva...
    Nagyon szerettem a gyengeségei ellenére is. RIP Blade Super...
    ... és soha többet ZTE! :R

  • Freel

    tag

    válasz Keeperv85 #1573 üzenetére

    Sziasztok!

    Segítsetek légyszíves. ZTE Blade I-esem volt, majd ZTE Blade Super. Most keresek egy készüléket és ebben kérném a tanácsotokat. Szeretném ha nagy kijelzős lenne (5-5,5" minimum), és hogy legyen rá mókolt ROM friss. És mindenképpen folyamatosan érkezzenek rá ROM-ok! Mint anno a Blade I-re!
    Az összes többi nem igazán érdekel! Esténként az ágyba néznék filmet, sorozatot, neteznék, meg játszanék rajta, könyvet olvasnék! Nem telefonálnék rajta, nem lenne benne SIM kártya. Szóval sem az üzemidő, sem a forma, a gyártó, sem a GPS, sem semmi más nem érdekel. Csak nagy legyen és legyen rá mindig naprakész ROM. Mondjuk a 3D-s gyorsító lehet erősebb, hogy tudjak játszani...
    Olyan 50-60 ezret szánnék rá és ez jelentheti a szolgáltatói (mondjuk Telenoros) árat, vagy hardveraprós jó állapotú használt árat is...
    Köszönöm előre is. :C

    Üdv.

    U.I.: vagy esetleg ennyi pénzért kapok már egy erősebb 16:9-es tabletet? Mondjuk a tabletekhez abszolúte nem értek. Van olyan amire ugyanígy jönnek a főzött ROM-ok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák