Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Aryon87 #1 üzenetére

    "A szokásos értelmetlen baromsága.."

    Addig, amíg más nem csinál ilyen teszteket nem értelmetlen.

    "Jó példa erre mikor volt Xiaomi Mi5, U11. Mind2 kettétört nála, sőt a Mi5 pillanatok alatt megadta magát.. Hát nálam nem."

    Erre egyszerű a válasz. Ő szét akarta törni, ezért is készült a videó, Te pedig nyilván a saját tulajdonodra jobban vigyáztál, valójában baromira nem akartad darabokra törni egyik készüléket sem.

    Nyilván nem az Ő videói a leghitelesebbek, hiszen én nem tudom elképzelni azt, hogy egy ember nem az, hogy minden videóban, szimplán egymás után kétszer pontosan ugyanakkora nyomással tudná mondjuk mindegyik telefonon végighúzni a szikét. Lehet az egyiknél jobban nyomja, a másiknál pedig kevésbé, nem szándékosan, szimplán szerintem ez lehetetlen. Ez akkor lenne hiteles, ha lenne egy gép, amibe be van állítva az, hogy bizonyos pontokon milyen erővel karcoljon, ugyanez igaz az égetésre, hogy tizedmásodpercre pontosan égjen a láng minden telefon kijelzőjén, pontosan ugyanolyan erővel és ugyanannyi ideig legyen hajlítva minden készülék, ...stb. De addig, amíg ilyen videók nincsenek, addig igenis informatív egy ilyen teszt, mert látod, hogy nagyjából mennyire kell vigyázni a telefonra napi használatban. Szerintem inkább ilyen legyen egy teszt. Az igazi öncélú értelmetlen baromság az, amikor valaki berakja a baromi drága telefonokat egy darálóba és ledarálja.

    Autóvásárlásnál sem azért nézed meg az EuroNCAP és IIHS teszteket, mert amint átveszed az autót akkor rögtön neki akarod vinni az első fának, hanem azért, mert érdekel, hogy ki fogsz-e szállni belőle baleset után. Kicsit sarkítva, de ez is hasonló szitu, csak itt nem a saját biztonságod, hanem a telefonod biztonsága az érdekes.

Új hozzászólás Aktív témák