Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz kchris78 #35 üzenetére

    Én a ruhában is lesz.rom, hogy mi a divat...Nekem tetszik, fölveszem, kész.
    Ha mindenki a divat után menne, mindenkinek hosszú, oldalra fésült haja lenne, iPhos-a, szűk (vagy sárga) gatyája, 5 centis szakálla, stb. :N :W

    (#37) maggi1886076: nem úgy értette szerintem a tetszik-et, hanem hogy "Tetszik" (plecsni), mert hát mé ne...

    (#40) maggi1886076: na igen... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

  • kelly416

    veterán

    válasz kchris78 #129 üzenetére

    Én sem szeretem, ha valami kisüti a szemem. Pont erre jó az automata fényerő. Beállítottam 40% körüli értékre az automata fényerőt, mert az még simán viselhető, de jó látható is. Ha a szobában vagyok, akkor leveszi, ha sötét szobában vagyok, még lejjebb veszi, ha meg kint vagyok, akkor világossá teszi az automatika a kijelzőt, így a szemem mindig azt a 40% körülinek beállított fényerőt kapja, azaz mindig ugyanannyira világos a kijelző a környezetéhez képest. Nem, nem mentek el otthonról, még ki is próbáltam sötét szobában zseblámpával csalogattam a fényerőt oda-vissza, mert nem hittem el én sem, hogy automata mellett van értelme a skálát birizgálni, és mégis van, nem is kevés.
    Most simán kibír három napot átlagos használattal a telefonom úgy, hogy 30% körül marad etetés előtt. Nyáron simán kibírt 3 napot, csak akkor 10% körül maradt. Ezért én nem kapcsolom ki az automata fényerőt, nekem ennyit nem ér. Így vakoskodnom sem kell, ha rásüt a nap, meg hajnal háromkor is meg merem nyomni a power gombot, nem kell attól tartsak, hogy hónapokig Aloe-Verával kell kenegetnem a retinámat. :DDD

  • kelly416

    veterán

    válasz kchris78 #132 üzenetére

    Nem lehet minden tökéletes, de az én fejemből körül nincs glória, sőt, elég sötét is van :DDD , így nem szoktam besugározni a fényérzékelőt. Komolyra fordítva, asszem még egyszer sem találkoztam olyan esettel, amikor egy fénypászmát benyalt volna a fényérzékelő, és kisüti a szemem feleslegesen, így szerintem eléggé ritka esetet dobtál fel még utolsó ellenérvnek. :))
    Amúgy olyannal találkoztam már, hogy a hátam mögött vagy fejem felett van a fényforrás (lámpa), és ahogy játszottam "temple run"-t vagy valami hasonlót, ahol mozgatni is kell a telefont, hol árnyékban, hol megvilágítva volt a kijelző teteje, így váltakozott a megvilágítás és zavaró volt. De azért ehhez is nagyon ki kell találja az ember, hogy üljön le, hacsak nem trónolás közben tolja a game-t mindig egy fix lámpával és ugyanabban a pózban. Na le is szoktam a játékról telefonon.

Új hozzászólás Aktív témák