Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    ISTENEM! de szépséges!!! :D
    Egyedül az ára lesz visszataszító... jah, egyébként nem értek azzal egyet, aki azt mondja h 2 havonta elévül a telója. Ha megnézed, a Sonynak is a januári csúcsteló a jelenlegi is (ZU-t kivéve), és fél év telt el azóta.
    A Snapi 800 meg bőven elég lesz egy jó db-ig, de a 600 is az lenne. Csak jön majd biztos nemsokára a 900 vagy 1000, ami megint megindít egy hullámot.
    A kamerához hozzászólva, Pl ott van a HTC UP-je, 4 MP, az olyan dögös képeket készít??? A nokia 6-7-8 MP-esei olyan jó képeket készítenek??? Nem, akkor meg?? Most miért baj az, h ebbe bele van pakolva 20. Progival le kell konvertálni 8 MP-esre, és kész a tökéletes kép xD
    Üzemidőre leszek kíváncsi :) Akkora akksi van benne mint a ZU-ban, ugyanazzal a hardverrel és kisebb kijelzővel. Ha ez kibírja a 2 napot majd, best buy lesz!!

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz boletus #39 üzenetére

    Apropó, ez most hogy jön ide??? :D Mert az oké, h vki írta h megvette az S4-et, és megbánta. Erre rá a válasz h "más is", de most hogy jön ide az, h használta e már???
    Amint látszik, vki már igen, és nem nagyon jött be neki :)))

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz #13110016 #42 üzenetére

    A fagyás az nekem is gyanús volt. A többi viszont több készüléknél is megtalálható (Sajnos :S). A térerő még nem is annyira, viszont a váratlan reboot előfordul sokszor.
    Lehetrosszul frissített teló is az oka véleményem szerint.
    Térerőnek ugyebár lehet a sim kártya is az oka, vagy az h rosszul választott mobilhálózatot, de vkinek ez se segít.

    istnag a Sonyak hajlamosak arra, h a gyári időjárás alkalmazásnál laggolnak egyet. A Tablet Z-re is ez jellemző, sokan felrótták neki h szaggat a főmenü is, de mihint leszedték a gyári időjárást... simán működött szaggatás nélkül. + jobban kéne figyelni a menüre kitett alkalmazásokra is. Ha nem sok szabad memóriád marad, nagyon tud laggolni egy készülék.
    Vmint érdemes odafigyelni a vírusukra, idegen programok telepítésénél is. Sokszor ezek is megoldják a problémát.
    Nekem van egy SE ray-m, és én se nagyon vágtam h mi van, mert laggolt nagyon a rendszer, lassú volt. Aztán kitöröltem a főmenüből mindent, és feltűnt egyből h gyors lett. Ezt követően letöröltem a vírusirtómat, + az akkumulátor szint kijelző progit. Felraktam az Advanced System Mobile Care-t, áttisztíttattam vele (elég sok kacatot talált). Ez automatikusan fut, az állapotjelzőjét beállítottam akksi szint mutatásának, + vírusirtóként is működik, és nem zabál annyi memóriát mint egy rendes vírusirtó.
    Aztán kiraktam pár widgetet a főképernyőre, azóta 1x nem szaggatott a menü :)

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák