Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz Nandivagyok #2076 üzenetére

    Szia!

    Nem tudom, hogy az óta sikerült e megoldani a dolgot, de ha nem én anno azt hiszem ez alapján a videó alapján csináltam végig a procedúrát. Igazából teljesen leegyszerűsítve a dolgot, a videó leírásában is megtalálható link alól letölthető Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt_09.02.2018.zip-et fel kell másolni a telóra a videóban látható MTP adatátviteli módszerrel, vagy előzetesen mamiórakártyára, majd a TWRP telepítése után annak segítségével egyből telepíteni kell a Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt_09.02.2018.zip-et. Amíg ez nem történik meg addig újra és újra a TWRP fog bebootolni automatikusan nem pedig a rendszer.
    Nem tudom, hogy erre szükség van e még az óta, én tavaly tavasszal csináltam, szóval kb 1,5 éve, lehet az újabb Recowery-k már nem is igénylik ezt. Ha megnézem pl. a Xiaomi.eu oldalon látható telepítési leírást, már nem is taglalja ezt. Nekem pl. most a OrangeFox Recovery van vent, de igazából mindegy is mert továbbeveztem a telefon tekintetében és eladósorba került a kicsike, de maradtam a zsánernél ezen a vonalon egy Redmi Note 9 Pro készülékkel :)

    Ha még nem oldottad meg remélem tudtam segíteni! :)

Új hozzászólás Aktív témák