Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz MineFox54 #124 üzenetére

    telefon történelmem,megpróbálom sorrendben (amelyiknél nem jelölöm, azok értelem szerűen újak voltak):

    iPhone 3GS - két évig, hibátlan (egyszer esett le 20 centiről vastag szőnyegre, tokban)
    blackberry 8520 - ha jól emlékszem egy évig, hibátlan
    htc one v - 8-10 hónapig, hibátlan (szoftver lassult, nem volt vészes)
    használt iPhone 3GS ismét - néhány hónapig, hibátlan
    használt Nokia lumia 800 - 6-10 hónapig, hibátlan /egyszer kellett újra indítani gps alatt, ez volt az a telefonom, ami sosem akadt meg, úgy értem #nomicrolag/
    használt htc one v ismét - hibátlan, hasonlóan az elsőhöz, lassabb volt, mint új korában
    használt SE x10 mini pro - egy hónapig, hibátlan
    iPhone 4S - másfél évig, hibátlan
    használt iPhone 5 - egy napig, hibátlan (nem tetszett a képernyő arány)
    használt Nokia 6310 - nem tudom mennyi idős, most szekrényben pihen, csont nélküli :)

    jelenleg Meizu m2 note - két éve van nálam, fél évesen vettem, hibátlan, szoftveres gond volt, én babráltam el, aksi nem romlott, másfél napot visz aktívan
    sajnos egyszer leejtettem térkőre, kijelző tört, 2009 óta ez volt az első ami kicsúszott, meg is lepődtem

    /volt első generációs iPadem, használtan került hozzám, ha jól emlékszem legalább másfél éves volt, egy évig használtam, hibátlan, és volt iPad mini 2-m, három évig, hibátlan, béta szoftverekkel is próbálkoztam/

    10 éve olvasom a problémákat, én nem tudom, hogy ki mit csinál a telefonjával
    következő redmi note 5 pro lesz, és a jövőben továbbra is a kínai nagy falon tervezek haladni

    szerk. ezt már csak zárójelesen, vannak márkák, amiket kerülök, samsung, lg, sony, one v óta htc, két éve az újabb iPhone-okat sem érzem megbízhatónak
    anno munkámból kifolyólag nagyon sok új galaxy s3-s4 volt a kezemben amit nem lehetett használni, és még nem voltak félévesek sem, ill. régebbi s2-s3-ak felpúposodott aksival, sony pedig mióta a 2009-es mobile meetingen nem engedték levideózni az xperia arc-ot személyiségi jogokra hivatkozva, azóta kizártam, x10 mini pro sos-ben kellett

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • Button

    aktív tag

    válasz MineFox54 #124 üzenetére

    Nem tudom, nekem egyik sem volt a listádról.
    Van egy Motorola defym, ma is működik, 8-10 éves lehet :DDD
    Van egy LG flexem, 4 éves, csak én ejtem le mindig, annyi a baja.
    Van egy fél éves LG G6-om, amit szeptemberben bekapcsoltam és az uptime kb az életkorával egyenlő..
    És volt a 2 xiamuau, amikkel pedig így jártam ahogy leírtam.
    Nem gondolom, hogy kiemelkedő ár/teljesítmény arány van itt, szerencsére a nagy része működik, örülök, hogy mások szerencsésebbek :)
    Pláne nem hangulatot akarok kelteni, ismerem a rajongói klubot és annak méretét :DDD

Új hozzászólás Aktív témák