Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nmolnar

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én beszereztem egyet és nem bántam meg. 1 hónapja van meg. Kínából rendeltem, de eleve angol nyelven jött és Play Store-ral! Tehát teljes értékű Google szolgáltatás csomag van rajta! Pár kínai program volt gyárilag, de a xiaomi.eu felrakása után az összes eltűnt és magyar nyelvem is van már. Volt anno Mix 2, Mix 2S és Mix 3 is. Nagyon vártam a 4-es szériát. Kérdezzetek bátran. Az igaz amúgy, hogy nincs az a világmegváltó újítás, mint a Mix-ek esetében megszokott, de én egyáltalán nem bántam meg. Szelfi kamerát szinte soha nem használok. IP védelmet sajnálom, de a micro sd és jack hiánya abszolút nem gond, legalábbis nekem. 12GB RAM van és 888+ processzor. Szélsebes minden körülmény között. Sokat használom, nálam szűk 24 órát bír ki az akku, viszont 8-10%-ról 13 perc alatt feltölt 100%-ra. Huawei párti vagyok / voltam, de már le kellett cserélnem a P40 Pro-t (bő másfél éves volt) és P50 Pro még mindig nincs itthon. :( Szeretem, ha egy márkától vannak a cuccaim, úgyhogy a P40 Pro/Matepad Pro/Watch GT2/FreeBuds Pro kombó lett cserélve egy hónapja MIx 4/Pad 5 Pro/Amazfit GTR 3 Pro/FlipBuds Pro-ra. Nem bántam meg, bár pl. hátlapi kamera P40 Pro jobb volt.

    Bog, szóval a kontraként felhozott felénk nem kapható (ez nem a telefon negatívuma) és nincsenek Google szolgáltatások, ezekkel nem értek egyet! Annyira nem brutális a hátsó kamera kitüremkedés és a szelfi kamera is a legjobb a kijelző alattiak közül. Szóval egy tetszett plecsni járhatott volna szegénynek! :)

Új hozzászólás Aktív témák