Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bali27

    addikt

    válasz vasi79 #184 üzenetére

    Jaja ez engem is érdekelne...
    Habár a törés és karctesztek alapján a Gorilla Glass 5 re nem igazán kell védelem.
    Vagy tévedek?
    Ha már védőüveg akkor létezik belőle erre a telóra mattosított ujjlenyomatmentes verzió? (note6Pro-ra volt)

  • this is life

    Ármester

    válasz vasi79 #184 üzenetére

    Még nincs fent az edzett üveg , egyenlőre a hülye azért nem vagyok bolt clearplex folia van fent , talán egy kicsit bizonytalanabb 10-ből 8-9-szer old fel az optikai ujjlenyomat érzékelő, egy kicsit lassabb lett a feloldás, de semmi esetre sem mondanám vészesnek (persze egy nátlapihoz képest lassabb alapból is ) illetve nem kitapogatható a helye , de ezzel együtt lehet élni . Nálam a notifybuddy (kijelző értesítő led miatt , amúgyis dupla koppintással kel ébreszteni a telefont, szenzort ) a fenti programot használom értesítő led helyett , eddig bevált .
    Amit megtettem, hogy biztosabb legyen az érintést, leolvasás a hüvelykujjam kétszer a mutató ujjam háromszor vettem fel mintának . Aztán bogy ez mennyit befolyásol azt a jó ég tudja ( de a samsung topikokban ezt adják tanácsként a samu kissé suta ujjlenyomatolvasó tuningolására ).

    Bali27
    Azt a karcot , okozhatta a zsebben lévő parányi homok, porszem is ,amit kézzel észre sem venni, már mint a por vagy homokszemet .

    Dayerdroid
    Azt a karcot bármilyen kvarcot is tartalmazó parányi porszem okozhatta , az ellen a gg5 nem véd , ha képes lenne ellenállni a karcoknak minden téren , akkor a viszonylagos rugalmasságot ,ütésállóságot buknánk vele . A kijelző védelmet nem a karcok miatt használom, hanem egy esetleges leejtés esetén legyen plussz védelem a kijelzőn (egy néhai telefonomon , ezt a kérdést lazábban vettem, mondván tudok rá vigyázni , pechemre kétszer ejtettem el, amit a touch panel és a zsebem bánt meg , azóta alap az edzett üvegfólia számomra ) .

    Egy szó mint száz, mindenkinek magának kell eldönteni , hogy szükséges e védeni az edge kijelzőt a vagy sem .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák