Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DefZone

    újonc

    válasz Blue meth #1743 üzenetére

    A full kijelzőben részben igazad van, a pop-up kamerás megoldás alapból vonz, csak az a gond vele hogy hiányzik belőle legalább 1 funkció ami a 2 mérlegeltben és a K30 Pro-ban benne van.
    Másrészt ha lenne róla bármi infó hogy a K30 pro-k mikor érkeznek és lesznek elérhetők akkor lehet nem lenne ilyen bizonytalan a dolog.
    Ahogy eddig körülnéztem, ha nagyon az árra mennék rá akkor kisebb viszonteladóknál van ahol fellelhető Mi 9T-t nagyjából megközelítő árkategóriában, 150 környékén.
    Note 10 pro sok szempontból vonzó főleg a nagy kapacitású akksi miatt, azt pedig már tudomásul vettem amiket itt korábban olvastam, hogy nagy az esély rá hogy szoftveresen hibákat talál az ember.
    Emiatt mérlegelek hosszabb ideje a Note 10 pro és a P30 pro között.
    A K30 pro érkezése kérdőjel hogy mikor, az is hogy hazánkba mikorra érhet ide és hogy mennyiért, főleg a gyenge árfolyam mellett, így egyenlőre ezt a fajta kijelzőt is kitudnám próbálni, valamint a másik megjelenése is ha annyira drága lenne mire cserélném feltételezhető hogy annak is lejjebb csökken az értéke.

Új hozzászólás Aktív témák