Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    Sziasztok, egy nap után egy kis tapasztalat.
    Negatív:
    - Valóban gyorsan merül nekem is. Viszonylag kevés használattal (hívásom pl. egy sem volt), és közép alatti fényerővel, 1:35 perc SOT és a készülék 50% alatt van. Ha kimatekozzuk, nem biztos, hogy kijön a 3 óra SOT. (remélem ez még javul, amikor "összekopnak" a dolgok.) Esetleg az automata fényerőállítás segítehet?
    - Tegnap este óta használom és már 2x lefagyott, de úgy, hogy csak fekete képet láttam. Appok, háttérkép, minden eltünt és gesztusokra sem reagált) Mind a 2x én is hibás voltam a dologban, mert ahogy vettem elő félig szétcsúszott, de nem teljesen, majd amikor már kiért a zsebemből, akkor összetoltam. Viszont ezután csak a lebegő labda és a "lehúzós" menü jött elő, semmi más. Valamint a kikapcs gomb sokáig nyomással a restart-os menü. Remélem ez nem sokszor fog előfordulni.
    - 2 SIMmel használom (egyikről a net megy, másikról a hívások) és reggel 2x is előfordult, hogy eldobta a net-es SIMnek a térerejét. Ez egy külföldi kártya, tehát roamingol, de nem hiszem, hogy köze lenne hozzá (RedmiNote5-ön sosem vettem észre). Bár a nap folyamán többször nem fordult elő.
    Pozitív:
    - Gyönyörű kijelző (IPS-es Redmi Note5 után)
    - Baromi gyors töltés még a vezeték nélküli töltővel is
    - Villámgyors és lag mentes kb minden (is)

    'Asszem egyelőre ennyi. Még nem bántam meg a választásomat :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák