Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rzoli

    senior tag

    Lehet van rajtam kívül is olyan, aki szeretné jobban személyre, kézreszabni a telefonját. Sajnos Custom ROM-ok tömege nem vár ezen a telefonon :( , ezzel tisztában voltam amikor megvettem is, :) de amit próbáltam az sem működött. Lehet én nem voltam elég képzett, hozzá, vagy a leírás hiányos kissé, nem sikerült telepítenem a kinézett ROM-ot.

    Ezért fordultam más irányba, a jó öreg XPosed Framework-ot és a kedvenc modulomat a Gravitybox-ot kezdtem el keresgélni. Ennek a segítségével több olyan funkció bekapcsolható, amit megszoktam a Custom ROM-ok használata során. (pl. fényerő szabályzása az értesítési sávon csúsztatással, alternatív akkumulátor kijelzés, növekvő erejű csengőhang, alkalmazás indító, stb.)

    Első és legfontosabb. A módosítás nem veszélytelen! Ha sikerül hazavágnod a telefonodat, vagy az adataidat, a felelősség téged terhel. Legyen mindig friss mentésed!

    A megoldáshoz szükséges a MAGISK, illetve néhány modul és app. Ja és természetesen a Gravitybox.

    Letöltöd és a MAGISK modules menüponton keresztül telepíted a RIRU core-t. (zip)
    Újraindítás.
    Letöltöd és a MAGISK modules menüponton keresztül telepíted az EdXposed modult. (zip)
    Letöltöd és telepíted az EdXposedInstaller-t (apk)
    Újraindítás.

    Elvileg most már rendelkezésedre áll az Xposed framework Android Pie kompatibilis verziója.

    Letöltöd és telepíted a Gravitybox alkalmazást. (apk)

    Ha mindent jól csináltál, módosíthatod a rendszered. Az app is figyelmeztetni fog, hogy légy óvatos, mert egy rossz módosítással hazavághatod a telefonodat, vagy az adataidat. Legyen mindig friss mentésed!

    Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Új hozzászólás Aktív témák