Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdtomi

    senior tag

    válasz Balcsix #1047 üzenetére

    Kb. december eleje óta használom és kettesről váltottam. Xiaomi telefonom van, de néha így is elveszti a kapcsolatot. Ki be kapcs a bluetooth és megoldja, de bosszantó. Más is tapasztalta ezt a hibát. Zenelejátszó szerintem lassú nagyon, sok értelmét nem látom, túl sokat tud és alig lehet eltalálni a funkciót, pedig még látok... Én úgy gondoltam elég a Mi Fit, de stressz mérés napközben szinte nem működik, rosszul adja össze a napi lépésszámot. Ennyi jut eszembe szoftveresen hirtelen.
    Hardveresen szerintem bírja, tegnap neki ütöttem egy aujtónak és semmi baja, viszont a gyári szíj már 2-3-szor kiakadt, pl. párna huzatba akadt el, szóval nem volt durva behatás. Ezért rendeltem olyat amit belülről lehet becsatolni.
    Fóliát nem használok, sajnálnám ha karcos lenne, viszont ha csúnya rajta azzal sem vagyok előbbre.
    Amúgy én 6 dollárért vettem kuponnal, ha itthon veszem biztos vissza küldtem volna. Kettes keveset tud, de azt stabilan, egyszersem dobta el a jelet. Persze 10ezer forintos kütyütől ne várjon az ember csodát. :)

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Új hozzászólás Aktív témák