Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz frostkald #250 üzenetére

    Az itteni tesztben nagyon furának találtam én is, hogy ennyire rossz éjszakai képek születtek, mert máshol nem volt ez ilyen vacak. Főleg, hogy az a2 lite gyengébb kameráinál látni ilyet tesztekben.

    Aztán belebotlottam gsmarena teszten abba, hogy külön próbálták auto, egyik majd másik manuális kamerás módban is. Manuális módban ott is ilyen botrányos képek születtek mindkét kamerával, míg auto módban egészen vállalhatóak [link]

    Végülis megrendeltem én is egy a2-est. Nehéz döntés volt, mert az a2 lite akkuja és jack-je nagyon jó lenne. De az a2 modernebb belseje, kamerája mégiscsak afelé billenti (4/64 kiépítésben 55 vs 67). Nézegettem persze közben mást is az android one-os lehetőségek közül. A nokia 7 plus is érdekes, az widevine l1-et is tud, de 100 feletti árral, amit meg nem ér már meg nekem. A korábbi telefonjaim csak 35 és 41 voltak, jó 4 és 2 éve. Ez még végülis vállalható szint. De, hogy némelyi kolléga mit ér azzal, hogy 200-300 ezres telefont vesz... mondom ezt úgy, hogy mobilfejlesztéssel foglalkoztam az utóbbi ~4 évben

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák