Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fluttershy

    tag

    válasz tomboy84 #23376 üzenetére

    A bébiőr bekapcsolása nem befolyásolgatja a wifi használhatóságát. A bébiőr 446.006-446.100MHz-en van mindegyik, nincs kivétel; a wifi csatornái pedig protokoltól függően ~2,4 vagy ~5.0 GHz. Még csak közel sincsenek egymáshoz a frekvenciák. Megint más a nem tökéletesen árnyékoló mikrohullámú sütő, vagy olyan tákolt hardtool amely random elektromágneses hullámokat kelt, de ilyenekkel ritkán találkozni. Éltalában ha szar a wifi annak 4 oka lehet: 1. szar a device 2. szar az AP 3. telítettek a csatornák mert baromi sok AP/device van kis helyen pl társasházban 4. messze van egymástól az AP és a device vagy jól árnyékolás van köztük.

    Egyéb:
    Tegnap visszatértem lineage os 15.1-ről stock romra (V10.0.4.0). Hosszú szenvedés volt míg használható és OTA updatelhető eszközt kaptam de szerintem megérte. Clean flasht csináltam. Eddig hibával nem találkoztam, sőt szerintem sokkal jobb a pite minden szempontból mint az eddigi romok. B20 van, az eszköz egy picit gyorsabb lett (lehet hogy azért mert még tiszta), nincs probléma sem a speaker hangerővel, sem pedig a fülessel. Füles egy picit halkult de nem vészes, sistergés így alig hallatszik. Hangerőállító csúszka teljesen logikus így, de azt is szokni kell még. Automatikus fényerő picit fura, szokni kell de teljesen okés, nekem bejön hogy este automatikusan sötétíti magát. FM rádiónak nagyon örülök. Egyedüli problémám a stock kamera app de még nem rootoltam egyelőre. Egy ideig most maradni fog a stock rom úgy érzem.

    Nem értem hogy akinek problémái vannak az mit csinál rosszul vagy esetleg mit nem csinál :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák