Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R a y

    senior tag

    válasz Obyboy #3821 üzenetére

    Szerintem meg lehetne említeni a Google Play Services-es hibát, mint magas akkufogyasztó háttérfolyamatot. Konkrét megoldás nincs: kísérletezni kell, hol be kell lépni a Google Play Serives Béta programjába a Play Storeban, hol APKmirrorról kell leszedni egy play services apk.
    Én már:
    -›töröltem a Gmailt,
    -›készülékkereső kikapcsolva, bár ez is érdekes, mert időként visszakapcsol magától!!!!
    -›Akiknek egyéb Google helyalapú szolgáltatás, nem kell az nyugodtan kapcsolja ki azokat amiket képen bejelöltem! Nyugi ettől a GPS menni fog! Beállítások/További Beállítások/Adatvédelem/Tartózkodási hely:

    -›Akinek ki van kapcsolva a Wi-Fi de az Akku statisztikában a Wi-Fi folyamatos csíkot mutat az ezt kapcsolja ki: Beállítások/További Beállítások/Adatvédelem/Tartózkodási hely/Beolvasás:

    Ami még fontos lehetne beemelni az összefoglalóba, az a MIUI Optimalizációjának a kikapcsolása. Több helyen, külföldi fórumokban is olvastam, hogy ennek a kikapcsolása több kárt okoz mint hasznot. Igaz, hogy csak a fejlesztői beállításokban érhető el, de akkor is.
    Esetleges Újjlenyomat problémákra a legegyszerűbb és legjobb megoldás az az hogy egy újjat többszőr be kell scannelni!

    [ Szerkesztve ]

    Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

  • NemMo

    őstag

    válasz Obyboy #3821 üzenetére

    Én csak szeretném hálámat és nagyrabecsülésemet kifejezni, hogy az idődet nem spórolva csinálod és jobbítod az összefoglalót.😉

  • Faby

    senior tag

    válasz Obyboy #3821 üzenetére

    Alakul az összefoglaló, örök hála és köszönet.
    Ugyan kicsit furcsa viszontlátni a saját irományomat hivatkozással meg minden, de ok, azért írtam, hogy mindenki okuljon belőle.
    Viszont lenne egy kiegészítésem a
    5. Nem letiltható és eltávolítható appok eltüntetése ROOT jog NÉLKÜL
    ponthoz. Az ott linkelt leírás elsőre kicsit bonyolultnak hathat, ezért szerintem oda lehetne tenni ezt a hozzászólást is: (#3388) ati2 A Xiaomi ADB/Fastboot Toollal szerintem sokkal egyszerűbb akár a meglévő lista alapján kiszedegetni a felesleges cuccokat, elég csak kattintgatni, nem kell a parancssoros bűvészkedés. Ráadásul, ha valaki biztosra akar menni, lehet csak tiltani is, és természetesen engedélyezni, és ha eltávolítottunk valamit, ezzel vissza is lehet rakni.
    Ettől függetlenül, ha valaki azt jobban szereti, a parancssoros módszert is hagyjuk benne.

    [ Szerkesztve ]

    A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Új hozzászólás Aktív témák