Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Obyboy

    Topikgazda

    Bocs, hogy megsoroztam a topikot a válaszokkal de így számomra átláthatóbb és
    később jobban visszakereshetőek a válaszok is "Válaszok erre a hozzászólásra"

    Hogy ne csak ennyivel offoljam a topikot örömmel jelentem, hogy a mai napon megérkezett az én Mi 9T-m is így már teljes értékű tagja vagyok a topiknak. :D
    Első benyomások:
    - Az OPO-hoz képest szokatlanul nehéz de csak minimálisan nagyobb
    - Ezt (6D Full Glue Cover Tempered Glass For XiaoMi Mi 9T) az üveget tettem fel a telefonra. Az a kisebb gond, hogy egy kicsit belóg minden irányból de az ujjlenyomat olvasó elég gáz vele, kb 5/2 sikeres felismerések aránya. Adok még neki pár napot és ha nem javul a helyzet veszek más védelmet rá
    - 10.3.11 Global ROM-mal érkezett és még nem ajánlott fel frissítést
    - próbáltam barátkozni a MIUI-val most inkább maradtam a Nova-nál, később lehet adok még esélyt a MIUI-nak
    - a gesztusvezérlés tetszik de még kell egy kis idő, hogy teljesen rá álljon a kezem
    - még a xaiomi-s appokat végig sem néztem nemhogy kipróbáltam volna stock droid appok után még szoknom kell hogy mindenre van egy Mi app is.

    Első pár óra után ennyi tapasztalatom van. Belakás és ismerkedés folyamatban.
    Remélem ez is annyira hozzám nő majd mint az OPO tette.
    Ha kérdésem lenne és nem találom az összefoglalóban jelentkezem. ;]

    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Új hozzászólás Aktív témák