Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geby

    tag

    Jelenleg egy Global Romos készüléket használok, nem vártam meg a BL nyitási időt, hogy rootolhassam a telefont. 2 hét alatt párszor belefutottam ebbe a "nagyon merül a telefon" problémába. Ilyenkor ha CPU-Z-vel ránézek a cpu magokra akkor mint a 8 pörög szinte maxon. Sajnos nem derült ki egyszer sem, hogy mi okozta a problémát. Az akkufigyelőben az Android rendszer volt ami sokat evett. Volt amikor újraindítottam a telefont és utána még mindig hajtotta valami a cpu magokat. Aztán 1 óra múlva toltam még egy újraindítást, akkor indulás után pár perc múlva 5-600MHz közé estek az órajelek. Szóval első újraindítás nem nyert, második már igen. Közben 2 óra alatt 20%-ot merült úgy, hogy az asztalon volt a telefon kikapcsolt képernyővel.
    Jó volna egy olyan program, mint linux alatt a TOP vagy windows alatt a Feladatkezelő amivel minden folyamatot lehet monitorozni, hogy mi képes elszabadulni ennyire. Lehet, hogy van csak még nem találtam meg de valószínű kelleni fog neki rootolt készülék.
    Talám a Simple System Monitor alkalmas lehet erre Rootolt készüléken.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák