Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    Megnéztem a Lurdyban a készüléket, nagyon pöpec, a méret sem vészes. Viszont a Mi 9 Lite mellett a Note 8 Pro is érdekelt és a következőt vettem észre.
    Még sohasem volt amoled kijelzős mobilom, nekem teljesen új tapasztalás volt, hogy Chrome-ban, egy vaskosabb oldal (pl. index.hu) scrollozása kissé dadog. :Y A proci miatt nem lehet, direkt megnéztem egyből a bivaly Mi 9-est és a Mi 9T Pro-t, azoknál is érzékelni. Nyilván amikor a leggyorsabb a scroll, még nem látni, de ahogy lassul a lap, már érzékelem, baromi zavaró.
    Meglepetésemre a Note 8 Pro viszont sokkal smooth-abb volt! Számomra látványos volt a különbség. Olyannyira, h nem is nagyon érdekelt a Note 8 Pro minimális fényszivárgása az alsó/felső kávánál (ebben ugyebár sokkal jobb az amoled).
    Ha jól tudom az amoledes pwm érzékenység alacsony fényerőn, sötétben jelentkezik. Itt most maxra toltam mindig a fényerőt.
    Ennyivel jobb lenne az IPS-LCD képernyőfrissítése? Dehát az mindkettőnél 60 Hz, nem? Még csak most érkeznek majd a 90, ill. a 120 Hz-es készülékek...
    Vagy mitől tapasztalom a fentieket? ;] :F :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák