Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    válasz Kroni1 #703 üzenetére

    ha szeretnéd magad nem szívatni, de maradnál droid vonalon, akkor a samut nem ajánlom.
    nagyon csecse, egységes design (ha bejön), de a touchwiz gallyra vágja az egészet.
    s4 minim volt. családban van több közép kat. samsung is.

    nálam az egyik mérőszám, hogy mikor jön el az a pillanat, amikor legszívesebben földhöz vágnám az eszközt, mert annyira felidegesít. a mi4c lassan 1-1,5 hónapja van meg, még nem jött el. a samunál 2 hét után...pedig én akartam szeretni. nagyon jó volt a mérete. egész gyorsnak tűnt. de aztán amikor egy sima billentyűzet is laggolt rajta, akkor már kezdtem ideges lenni. aztán elfogyott a tárhely, nem jött a beígért frissítés, a knox többet ártott, mint használt, etc....és csak telt és telt a pohár, miközben egyre jobban taszított magától a telefon, h egyáltalán használjam. pedig nem kevés pénzt hagytam ott érte :W asszem májusban jelentették be anno, én szeptemberben vettem és azóta sem nőtte ki a gyerekbetegségeit.
    amikor most a mi4c előtt 2 telefon között voltam és vártam a futárt, az s4minit használtam 2-3 hétig. elkapott az érzés, hogy hát 'minek nekem másik, jól működik ez, meg itt van, meg minden...aztán 1 nap alatt előjött minden régi sérelem, ami miatt már napról-napra úgy vártam a futárt, mint a megváltót :C

    de nyilván ez csak egy vélemény, te döntesz :)

Új hozzászólás Aktív témák