Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    válasz hito #1474 üzenetére

    Én 187 ezer Ft-ért vettem, 2020 Augusztusában, újonnan, egy random gsm boltból, ami azóta megszűnt.
    Vicces volt, mert akkor kb 170 volt a sima mi10, a prot meg nem is nagyon lehetett kapni. Ahol igen, ott ilyen 280ezerért.
    Berendeltem utánvéttel, nem is hittem el teljesen hogy kiküldik de megjött, azóta is használom.
    Mondjuk a hátulján az üveget pár hónap után sikerült megreccsentenem [link] , szóval eladni úgysem nagyon tudnám. Max párom kapná meg a p30lite helyett.

    #1475joey04:
    Nekem meg céges iphone se2 van. Saját telefonom mindig is andorid volt, de elgondolkoztam már iphone-on is. 14 pron vagy ilyesmi... Tabletem úgyis almás, meg az szimpatikus hogy nem kell vele annyit szórakoni. Nincsenek háttérben beragadó, aku merítő appok és hasonlók. Illetve a frissítés is menetrendszerűen jön. Az extra zoom lencse viszont lehet hogy hiányozna.

    Zoomban milyen a 13 pro (ha jól látom az van neked) vs a mi10 pro?

    Ha tippelnem kellene akkor, ugye mi10ben 2x-es lencse van, így ott az a jobb, de 3x-nál az iphone,
    utána 3,7x ami igazából érdekes számomra.
    Ott melyik telefon teljesít jobban? A mi10 a natív 3,7 zoomal, vagy az iphone digitálisan belenagyítva? Illetve ugyanez 5x-nél?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák