Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bigemperor

    senior tag

    Xiaomi Mi9 pótlása merült fel.
    Szeretnék egy kis segítséget kérni, sajnos a másik topic-ban nem reagáltak a felvetésemre, hátha itt tud valaki nekem ebben tanácsot adni. Adott ez a teló és az új Mi10 T Pro, megvannak egymással szemben az előnyök és hátrányok, nekem igazán két problémám van és éppen ez adja a dilemmát. A kamerarendszer nagyon hasonló, abba nem mennék bele. A kialakítás, forma mindkettő bejön. Árban is alig van különbség, hivatalos beszerzés Edigi és Euronics Mi 10TPro 200e (ajándék MiBand max 10e a piacon, ha le tudom adni :) ) Mi 10 180e. Ez tehát megint nem tényező nekem,hangsúlyozom ezek saját preferenciák, mindkettőt berendeltem a fenti árakon és a bolt(ok)ban várnak :) . Kijelző nem érdekel különösebben, ami különbség van, nekem nem mérvadó, csak az alábbiak.
    Mi10
    Pro: letisztult, jelenleg még majdnem csúcs, sok okos és hasznos funkció
    Kontra: 1 SIM, dual-hoz mókolás, hegesztés, stb., tudom, van aki imádja én nem rajongok érte abszolút, nem a telefonnal szeretnék foglalkozni ilyen formában.
    Mi10 T Pro
    Pro: Új, tetszetős, okos és hasznos funkciók.
    Kontra: Nincs vezeték nélküli töltés, hozzátéve, hogy alig használom, viszont a gépkocsimban van egy pad, ami tudja és az kényelmes dolog.
    Esetleg, ha valaki járt hasonló cipőben és volna pár érdekes hozzáfűznivalója, megköszönném. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák