Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz vicze #33 üzenetére

    Köszi, a wiki-t én is ismerem. ;)

    Gondolom ilyen innovatív újításokra gondolsz: "Refreshed interface with white elements instead of blue" :)
    Viccet félretéve. Én is tisztába vagyok vele, hogy vannak benne újítások, de egyik sem olyan eget rengető, ami miatt nélkülözhetetlen lenne a frissítés. A újítások jó része számos ROM-ban egyébként sem jelent változást, mert adott funkciót sok gyártó megváltoztat. Ami tényleg ér(ne) valamit, az a zRAM támogatás és az ART. Utóbbi viszont még eléggé beta.
    Aztán a sok új változással jött nem egy inkompatibilitási probléma (nem az ART-ra gondolok). Kolléga is sokat szívott a Note3-ján a KitKat frissítés után (ez nem ment, az nem úgy működött stb.)
    Még 1x. Nem azt mondom, hogy ragadjunk meg a JB-nél, csupán azt, hogy jelenleg csupán a KitKat hiánya miatt ez még nem sz@r, ill. annyit nem lendítene rajta a KitKat. Itt egyelőre sokkal inkább a placebo hatás érvényesül.
    A 4.1.1-es Miui-ban viszont már most van egy rahedli olyan cucc, ami az AOSP, - de sok gáyrtó által módosított ROM-ban - sincs benne.

    " ... mert FB-n és böngészésen kívül nem használod semmire ... "
    Kérlek ne magadból, vagy az egység sugarú user-ből indulj ki. Az orcakönyvön fenn se vagyok ;)

    (#38) joey20
    A Mi3-hoz hasonlítgattad nem? Csak erre írtam.

    (#39) MuzikJunkie
    Nem mondom, hogy ez így jó, és háttérvilágítással ne lenne jobb, de mivel csak három gomb van, ezért nehéz mellé nyúlni.

    (#42) bagkri01
    Jogos. Áfa nem volt rajta (a vám igazából nem tétel). A gyenge Ft miatt most tényleg drágább. De az egyik kollégának és ahogy itt olvastam FiachraBán-nak is kijött 55e-ből ("büntivel").

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák