Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clorf

    tag

    válasz Johni5 #126 üzenetére

    Szerintem sokan elfelejtik, hogy a 775-ös lapokon PCI-E 1.1 vagy 2.0 rev van ami eléggé limitáló a grafikus kártyának.
    Én speciel megszívtam az Optiplex 755-össel, azon 1.1 van (bottleneck)...

    Kíváncsi lennék egy Opteron-os tesztre, remélem lesz valaki aki ezen cikk alapján kedvet kap rá, remélem :R

    "The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

  • Remus389

    veterán

    válasz Johni5 #126 üzenetére

    em tudom,ki mit tapasztalt,de x5650@4400 RX 470-nel akkora FPS bukta egy sz@ros I3 6100@4.4 hez képest is hogy húúúhaaa.A 2500K val szintén.Új architektúra azért jobban hasít,hiába a kevesebb mag,stb.

    Nagyon el vagy te tévedve. Persze nyílván olyan játékot játszottál, ami 1 vagy két magot használt ki. Próbálj ki egy modernebbet, ami kihasznál hat magot, na ott fog köhögni a kis prüntyi kétmagosod, míg az X5650 helyt fog állni.

    Itt az IPC egyébként: [link]

    Szerintem egy 4,8-ra meghúzott Sandy-val is el lehet lenni, de nem rossz egy 4,5 Ghz-re húzott hatmagos Xeon sem. Attól függ, mint mondtam nekem 60Hz a monitorom, 60 FPS-t kell tudnia a procinak, az bőven megvan, cserélhetnék de minek?

    A hatmagos talán talán egy kicsit tovább fogja bírni szerintem. 2-4 év múlva a középkategóriában lesz a Standard 6 mag, és a felsőkategóriában a 8, tehát remélhetőleg úgy írják meg a játékokat hogy a 6 magosokon elfussanak, hisz a legtöbb embernek az lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák