Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Norb79 #37 üzenetére

    1. Nem PC. Olcsóbb, mint egy ugyanolyan tudású PC, de nem az (gondolom, nem kell ecsetelnem a különbségeket).

    2. A konzolt nem kell fejlesztgetni? Mondod ezt a jelen generáció igencsak lerövidült életciklusának ismeretében? A gyártók évente gurítanak elénk egy új vasat (2016: One S és PS4 Pro, 2017: XOX, 2018: PS5), hogy tessék, vedd meg, ez a tuti, ráadásul ha mindig a legjobbat szeretnéd, akkor platformot is kell váltanod. De ha nem váltogatsz, akkor is tény, hogy 2 évvel a PS4 Pro-t követően jön a PS5 - ennyi időre egy PC is simán elég, ha valaki nem teljesen őrült. Szerintem utoljára az Xbox360 volt olyan vas, amit beállítottál a TV mellé/alá, aztán hosszú évekig nem kellett foglalkozni a cseréjével.

    3. A PS4 Pro-val szemben meg nem tudom, van-e mellette komoly érv. Ha olyan halk lesz a hűtése, mint a One-é és a One S-é, akkor az egy nagyon komoly jó pont, meg persze jobb játékokat adnak Live Gold, mint PSN-előfizetés mellé, oszt kb. ennyi. Ja nem: a boxra van EA Access, a PS-re nincs. Akinek a kicsit jobb grafika többet ér, mint a Sony sokkal ütősebb játékfelhozatala, az esetleg elgondolkozhat rajta, csak az egy faramuci helyzet, amikor a konzol vs pc vitában az fps-ekre és pl. az élsimításra érzéketlen szemű konzolosnak hirtelen mégis a vas nyers ereje lesz a fontos.

    Nem vagyok xbox-ellenes, évekig voltak One-jaim és One S-eim, szerettem is őket, egyszerűen arról van szó, hogy nem látom, mit akar a Microsoft. 1 évvel a PS4 Pro után kijönnek valamivel, ami szebb és jobb, mert ez az "igazi" 4K. Hát, aki tavaly megvette a Pro-t, az ettől biztos kidobja az ablakon - ja, nem. Akkor maradnak a pécések, mint potenciális új ügyfelek - kérdés, hogy mennyien vannak, akik hajlandóak lemondani a PC előnyeiről a One X jobb áráért cserébe.

    (#49) SanyiBácsi A One és a One S is tudja fhd-ban streamelni a játékfolyamot LAN-on belül, szóval az xboxos játéknak a dolgozószobában történő folytatásához csak egy win 10-et futtató PC kell. Van egy NAS-ként is használt, kijelző nélküli laptopom N3520-as CPU-val és 4 GB RAM-mal - egy csomót játszottam rajta a One-os játékaimmal, meg sem kottyant neki. Akkor sem, ha közben a nappaliban olyan filmet néztek, amit az említett laptop optikai meghajtójának helyén csücsülő vinyóról osztottam meg.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák