Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz fricz19 #17 üzenetére

    És tuti hogy az egyébként vásárlóképes felhasználói réteg egy része is hátat fog fordítani ezért, plusz a már meglévő felhasználók játékosabb része is már bánja, hogy vagyonokat ruházott be..

    Áldom az eszem hogy nem engedtem a szívemnek és fizettem ki anno egy vagyont a Lumia 800-ért, velem ellentétben viszont sokan megtették és jogosan érezhetik magukat átverve; nem is beszélve erről a RAM mizériáról azóta.. nem tudom miféle újkeletű baromság ez, a francért nem tudták időben közölni hogy ezt tervezik, vagy akkor a borsos árcimke mellé miért nem fért be egy nagyobb modul? Tuti, hogy sokan még plusz felárat is fizettek volna ha kell..
    Nomeg ott vannak a fejlesztők, ha egy egész készülékpalettából csak a felső 3-4-5 készüléken futna egyáltalán a termékük, úgy nem fog mindenki eszetlenül nekiállni WP-re portolni, és még simán az árak is magasabbak lehetnek emiatt.

    Nem tudom ki tehet erről és mik az okok, de valamiért biztos vagyok benne hogy szándékosság van a dologban. Ha viszont ilyen sunyin viselkedik az MS, szvsz. még jópár év és dollármilliók kellenek a WP-nek ahhoz, hogy minden téren versenyképes alternatíva legyen.

    Igény pedig van rá, lenne rá, és lehetne még nagyobb is.. Nade nem így..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák