Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz margithid #2 üzenetére

    1. Ennel jobb kepet zsebbol nem igazan varok el.
    2. Nem fogok hordani kompaktot kulon, ha ez ugyanazt a szintet hozza
    3. DSLR nem fer a zsebembe, nincs mindig nalam
    4. Konkurencia fasorban sincs es valahogy tele van a net mobilos kepekkel (gyanitom joval tobb van belole mint ertelmes fenykepezovel keszult)

    Tema zarhato...

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • xlzbo

    csendes tag

    válasz margithid #73 üzenetére

    "Megnyugtató". :) Na akkor majd neki ugrom a telepitésnek. De előbb feltöltöm. Az N8 nekem ott halálozott el, hogy a javasolt szoftverfrissitést elvégezte wifin keresztül, aztán újraindulásnál nem indult újra. A szép fehér kijelzőn kék nokia feliratig eljutott, de onnan nem tovább. Bár töltön volt mig frissitett, de újrainditásnál már nem volt rajta. Nem hiszem, hogy merülőben volt, de nem is volt fullra töltve. Bár a C memórián is kevés volt a hely, szerintem inkább ebbe döglött bele és nem a gyengébb töltöttségbe. Persze "okosan" rajta vannak a fényképek, E-re mentve, amire azt gondoltam, hogy micro SD-n vannak (minden telómba benne volt, ebbe pont nem). Az itteni nokia szerviz rögtön flash-elné, a képektől elköszönhetek. Úgyhogy most más megoldás után nézek, hátha... de addig is kellett egy telefon. Az N8 újravásárlással nem voltam túl sikeres. A 808-ról azért nem irnak olyan jókat, leszámitva a kamerát. De az ára majdnem egy S4-nél van, ami bizonyos konstrukcióban még olcsóbb is. Viszont ez az android rendszer sokkol, biztos én vagyok maradi vagy béna. Tele van olyan app-ekkel, amik nem érdekelnek, de nem jöttem rá, hogy szabadulok meg tőlük. :F

  • xlzbo

    csendes tag

    válasz margithid #79 üzenetére

    Ez "megnyugtató", hogy a többi is ilyen, legalább nem kinoz a kétség, hogy lehet a többi rendszerhez jobban viszonyulnék. :) A telefon szerintem nagyon jó, végülis nem véletlen választottam ezt. Bár ugye csak tesztekből épitkeztem, de nagyon sokat átolvastam. Persze az üzletben is megnézegettem a telefonokat, de sajnos arra mondjuk nincs mód, hogy fotózz vele és elküld az e-mailedre, hogy aztán otthon elemezgesd. :) Úgyhogy maradtak a tesztfotók. Érdekes módon errefelé, ahol vettem árban nem nagy a differencia egy kevésbé új és a legújabb között. Mivel nagyon el akarták adni még plusz kedvezményeket is adtak mellé, amivel végülis maga a telefon nem jött ki drágábban, mint egy régebbi. Persze azért igy sem a nagyon olcsó kategória. Teljes áron biztosan nem vettem volna meg. Úgyhogy most barátkozom vele. :)
    A gyári application-öket nem lehet törölni, de el lehet rejteni őket és akkor nem lesz vele tele a képernyő. A rootoláshoz én nagyon kezdő vagyok, meg akkor ugrik a garanciája is, nem?

  • xlzbo

    csendes tag

    válasz margithid #93 üzenetére

    Ha kamera terén sokkalta jobb lesz, akkor lehet elgondolkozom majd a váltáson. Persze csak ha az S4 nem válik be. Tényleg nem fogom az S4 tudását maximálisan kihasználni. Fotózás, emailezés, sms, skype, GPS, remélem hotspotként is jól működik, de még nem próbáltam. Általában a jó kamerás telefonok inkább a felső kategóriásak tudásban, árban egyaránt. Én majdnem biztos vagyok benne, hogy egy 808 Pureview is kiszolgálta volna az igényeimet, ha elérhető lett volna normális áron és nem olyan rendszer van rajta, amit már nem fejlesztenek. Az N8-on például a skype bosszantó volt és nem is hiszem, hogy ez már változni fog. Videocsevegést nem támogatott és ha megszakadt, akkor ki kellett jelentkeznem majd újra be, hogy újra tudjak vele telefonálni. HIába x-eltem be, hogy jegyezzen meg, minden alkalommal újra kellett irnom a felhasználónevet és jelszót. A navi nagyon tetszett, hogy ingyenes volt, az kevésbé, hogy volt hogy nagyon hosszan kereste magát, hogy hol is vagyunk. Nagy pont volt, hogy férfi hangot is lehetett választani, elég kellemeset, nem kergetett a női hang az őrületbe. :)

  • Воланд

    titán

    válasz margithid #96 üzenetére

    "akkor a finnek lehúzhatják magukat a klotyón"

    persze, 2011 tavasza ota ezt hallgatjuk, aztan meg mindig itt vannak.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • xlzbo

    csendes tag

    válasz margithid #96 üzenetére

    Ezt megjegyzem! :) Köszönöm a hasznos infót! Sajnos most nem tudtam kivárni, mig a boltokba kerül. :(
    Az N8 már elég jó, a 808 még jobb, ha ezt a sort sikerül folytatni, akkor nem aggódom. Kár, hogy most nem volt még kapható. Én szurkolok nekik. :) Számomra a legkedvezőbb vonalat viszik. :) Bár a wp-től kissé tartok. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák