Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xlzbo

    csendes tag

    válasz margithid #73 üzenetére

    "Megnyugtató". :) Na akkor majd neki ugrom a telepitésnek. De előbb feltöltöm. Az N8 nekem ott halálozott el, hogy a javasolt szoftverfrissitést elvégezte wifin keresztül, aztán újraindulásnál nem indult újra. A szép fehér kijelzőn kék nokia feliratig eljutott, de onnan nem tovább. Bár töltön volt mig frissitett, de újrainditásnál már nem volt rajta. Nem hiszem, hogy merülőben volt, de nem is volt fullra töltve. Bár a C memórián is kevés volt a hely, szerintem inkább ebbe döglött bele és nem a gyengébb töltöttségbe. Persze "okosan" rajta vannak a fényképek, E-re mentve, amire azt gondoltam, hogy micro SD-n vannak (minden telómba benne volt, ebbe pont nem). Az itteni nokia szerviz rögtön flash-elné, a képektől elköszönhetek. Úgyhogy most más megoldás után nézek, hátha... de addig is kellett egy telefon. Az N8 újravásárlással nem voltam túl sikeres. A 808-ról azért nem irnak olyan jókat, leszámitva a kamerát. De az ára majdnem egy S4-nél van, ami bizonyos konstrukcióban még olcsóbb is. Viszont ez az android rendszer sokkol, biztos én vagyok maradi vagy béna. Tele van olyan app-ekkel, amik nem érdekelnek, de nem jöttem rá, hogy szabadulok meg tőlük. :F

Új hozzászólás Aktív témák