Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Karma #1 üzenetére

    Lehet, hogy marhaság a kérdés, mert nem megjósolható, de érdekelne a véleményed. Ha a WP7-re iPhone alternatívaként kéne tekintened (tehát iOS-ről átálló user szemszögéből) azzal a kitétellel, hogy legyen itthon használható fizetős alkalmazásbolt, voip, msn, navigáció meg az android markettel, appstore-ral nagyjából konkuráló kínálattal, minőséggel, akkor mit mondanál, mikor érdemes belevágni? Egy kb. mikorra esedékes készülékcserénél mondanád, hogy meg lehet próbálni a WP7-et? A felsoroltaknak mindnek teljesülniük kéne. Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

  • manchester85

    addikt

    válasz Karma #11 üzenetére

    A-a, szó nincs i4-ről, nekem még 3G-m van. :DDD (de azt se adnám oda. :P ) Leginkább azért, mert igazából az iOS 4 koncepciója se tetszik, (a kikapcsolhatatlan multitasking idegesít főleg) a felsoroltakra meg szükségem van. Viszont pont emiatt, ha a WP7 elérné az iOS3 szintjét, nekem az bőven elég lenne. Persze nyilván nem tudhatjuk, közben mennyit fejlődik az iOS, de én úgy érzem, nekem nincsenek ezen felül már nagyon igényeim. 2 éve nagyjából ugyanazokat a progikat használom. Azért ha egy 3GS szintet (iOS3) belátható időn belül elér a WP7, az omnia 7 mostani T-s árán, az általam felvázolt szempontokban, akkor valszeg nekem az tökéletesen megfelel. De mivel ősszel tervezek új telót venni, (i5, i4 vagy WP7, a kitételek függvényében) így akkorra lenne esedékes a dolog. Na mind1, akkor még úgyis rákérdezek majd, ki hogy látja a dolgokat. :DDD Köszi mindenkinek a választ.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák