Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maegoss

    tag

    válasz Valentino K. #15 üzenetére

    Akkor viszont még mindig az Apple Appstore a legjobb mobil alkalmazásbolt, még a túlzott, önkényes szűrésével is. Pedig reménykedtem benne, hogy a Microsoft az arany középutat választja majd a Marketplace-szel, azaz lesz benne szűrés, tehát a haszontalan alkalmazások ki lesznek hajítva, viszont nem fog az Apple mintájára önkényesen csak úgy kitiltani alkalmazásokat.

    Karma: én annyit tudok, hogy a Windows/Xbox Live fizetős része elérhető tavaly november óta Magyarországon, viszont csak hitelkáryával lehet fizetni benne, bankkártyával nem. Ezt is csak azért tudom, mert történetesen rendelkezem egy Xbox 360 konzollal és megpróbáltam a Visa Electron bankkártyámat használni az Xbox Live-on, ami nem sikerült. Erre felhívtam az Xbox Live ügyfélszolgálatot, ahol elmondták, hogy a Microsoft üzletpolitikája, hogy csak hitelkártyát fogad el.

    Lehetséges, hogy a fizetős alkalmazások is elérhetőek a Marketplace-ben Magyarországról, csak mivel - legjobb tudomásom szerint - a magyarok döntő többsége nem rendelkezik hitelkártyával, ezért senki sem használja ki ezt? Akkor viszont nagy bakot lőtt a Microsoft :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák