Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz a.sebi #16 üzenetére

    Igen, a reklám valóban megtévesztő. Már eleve az, hogy neki össze volt készítve a barátok csoport, akiket meghívna a vacsira - mintha más OS-nél nem lehetne csoportokat létrehozni. Ez volt leginkább megtévesztő. Kipróbáltam kíváncsiságból és egy Sensation-on 4 érintésből megtaláltam azt az éttermet, amelyikre gondoltam olyan módon, hogy a következő érintéssel már odanavigált volna a rendszer vagy épp hívtam volna az éttermet asztalfoglalásért (nincs náluk online foglalás). További 5 érintés lett volna a barátaim elhívása mindennel együtt (kiválasztva a telefonkönyvből a közeli barátok csoportot). Időben 26 másodperc.

    Mindez nem az android érdeme, mindegyik másik okostelefonnal megoldható ez. Lehet, hogy esetleg több gombnyomással, emiatt gyorsabb a WP7, de pl a csoport összeállítása előzetes munkát igényelt.

    vicze1
    Igen, a kész csoport mellett az is necces volt, hogy ő határozta meg az éttermet.
    Úgy lenne jó egy ilyen összehasonlítás, hogy az ott elmenő utca embere mondaná, hogy milyen étterem legyen, amit megkeresnek, majd pedig 3 embernek kell elküldeni, egy A egy B és egy C betűvel kezdődőnek.
    Azt gondolom, hogy ez lenne fair küzdelem, ha mondjuk mindemellett 300 páron tesztelnék, és mind a 600 ember az utcán leszólított átlagfelhasználó lenne. Ez valóban megmutatná, hogy melyik készülék a felhasználóbarátabb, mivel ekkor a hétköznapi ember hétköznapi ismerete tükröződne és valamelyest szűrve is lenne a tech-geek/noob arány

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák