Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz istnag #105 üzenetére

    Ha a Samsungban SLCD 2 lenne,akkor,ugye az amoled lenne sz@r?

    fordítsuk meg:
    ver01: ha nem a samsungban lenne samoled, a samoled nem lenne szar. hiszen: ma már divat lett fikázni és szidni a legjobbat, nagyon szépen megfigyelhető ez az irigység itt a fórumon. csak egy érdekesség, ami igazából eldönti leginkább, h minek van létjogosultsága mégiscsak inkább a piacon: emberek százaival találkoztam már munkám során, akik egymás mellett néztek samoledes slcd-s és ips-s csúcsgépeket, valahogy mindegyiknek az élénk színek jöttek be legjobban. igen, eddig még egy vki se mondta h nem a samoled lenne a legszebb, innentől kezdve azthiszem a pár fórumfikázó nemsokat számít..

    ver02: ha az slcd2 lenne a legjobb, az lenne a samsung csúcs készülékeiben, mivel ezt még a sony-val együtt kezdték fejleszteni, aztán a sony ugye kiszállt, mert nem úgy ment neki a dolog, tehát ez a tech is házon belül van...

    mindezek mellett, egy szóval sem mondtam,h az slcd2 szar lenne, mindössze ennyit, h nem a legjobb, de egy akármilyen hiper szuper true hd ips-nél szebb, tehát semmi bajom vele egyébként. de azért túlozni sem kell.

    Mindegy annyira nem érdekel ez a téma,hogy ban t kapjak miattad...

    elfogytak a szakmai érvek és csak ban-t szülő dologgal tudnál visszavágni? valóban ne tedd :)

    #109
    hagyd, nézd meg az aláírását, az ilyeneken szemüveg van, én szóra se méltatom, nem releváns a véleménye :)

    [ Szerkesztve ]

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák