Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz petroleumlam #471 üzenetére

    Ebben az egy hozzászólásban annyi baromságot hordtál össze mint mások egy élet alatt se.... :(

    A kedvezőt nem tudom miért kell idézőjelbe tenni, mert tényleg igen jó ára van. Ha elolvastad a hozzászólásokat, akkor láthattad, hogy a kevés belső memória tud problémát okozni, de ha körültekintően telepítesz alkalmazásokat, és nem dobsz fel minden vackot mert hátha jó lesz valamire, akkor azzal se lesz gond. RAM fogyásról szó sincs, ez nem Android. Gyárilag létező extra szoftver a valutaváltó, amit nem kell telepíteni, ott van. Rétegigény, és igen, szinte minden telefon tud ilyet, de van és megemlítik, ezen kívül elég sokat tud még ez a készülék, nem kell itt leakadni. Attól mert nem tetszik egy operációs rendszer kezelőfelülete, még sokat tud a telefon, nem kell egyből feature phone-okhoz hasonlítani, mert köze nincs hozzájuk. Hardveresen semmi gond nincs a készülékkel, egyedül a kis belső memória lehet zavaró, de egyébként maga a SoC az erősebb mint a legtöbb középkategóriás kukarobiban olyan 80-90 ezer Ft-ig. Ez a feature phone nem a windowsphone-tól jött, hanem a HTC adja ki, és Windows Phone 8 operációs rendszer fut rajta (értem én hogy nem mindenki ért a telefonokhoz, de ha már veszed a fáradtságot hogy hülyeségeket írj hosszan, akkor minimális utánajárás is belefért volna, és a felét sem kellett volna leírnod a mondókádnak). Ez a telefon egy új készülék. Neked nem tetszik, na bumm, történtek már nagyobb tragédiák is az életben. A telefon használható, sokkal gyorsabb, gördülékenyebb a kezelése mint a Te egekig magasztal Sony-dnak, még ha funkcionálisan nem is ad számottevően többet. A zenék közötti akadást egyelőre senki más nem jelezte, hogy valós probléma lenne, én igazából nem is értem mire gondolnak, szóval ez alapján ne ítéljünk. (Meg mondjuk a 2 magos processzor nem zenelejátszásnál fogja megmutatni hogy mit tud)

    Egyébként a tesztelőktől hiába kérdezel, egyrészt nem olvassák, másrészt már rég nincs náluk a készülék, inkább a tulajok véleményét kérd ki, de igazából az is felesleges. Ha nem tetszik a UI, akkor a Windows Phone nem neked való.

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

  • dejaris

    addikt

    válasz petroleumlam #471 üzenetére

    Az a minimalis akadas amit produkal zenevaltasnal fel se tunik (androidosoknal ez mar smoothnak szamit) azok melett amiket akad az android tegra 3 alatt.
    Milyen telefon van ezzel egy arban? Blade3? Ace2? Ezeknek milyen felhasznaloi elmenyuk van?
    Mellesleg fogadjunk eddig megse fogtad es irogatod a marhasagot...

Új hozzászólás Aktív témák