Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Sofian #11 üzenetére

    Én csak a cikkből indultam ki, idézem:

    "A Microsoft közleménye szerint a piacon lévő Windows Phone 8 mobilok mindegyike alkalmas az operációs rendszer újabb változatának futtatására, de ez nem feltétlenül jelent garanciát az új firmware érkezésére."

    De ha ezt tényleg így bejelentették, akkor öröm és bódottá :C Nem mintha egy percig is kételkedtem volna benne a WP7-nél tapasztaltak után.

    @Orcsi: én felraktam a Developer Preview-t a 1020-amra. A két legnagyobb újdonság Cortana, és a lehúzható Notification Center. Utóbbi szerintem baromira kellett már, nagyon hasznos, sokat használom. Cortana is nagyon jól működik, próbálgattam, és mindent jól értett, össze van fonódva naptárral, üzenetküldéssel, térképszolgáltatásokkal, stbstb. egyszóval tényleg baromi jó személyi asszisztens csináltak. Egyetlen gond, hogy csak angol nyelvterületen lakóknak jó. Az egy dolog, hogy angolul beszélek hozzá, és megérti az utasításokat, de azért magyar nevekkel a telefonkönyvben, vagy magyar címekkel nem fog működni. Tehát nekünk nem sok hasznunk lehet belőle. Pl. azt mondom, hogy "set up a meeting with John for 2PM tomorrow in London", azt így ahogy mondod meg fogja csinálni. De ha azt mondod "set up a meeting with János at 2PM tomorrow in Nyíregyháza", na az nem fog menni :DDD
    További szembeötlő újdonság, hogy a csempék már nem csak egyszínűek lehetnek, hanem képet is beállíthatsz. Ilyenkor szétvagdalja a képet a csempéknek megfelelően. Vagányul néz ki, ha megfelelő képet használsz, nézz körül neten. Jah, és külön állítható végre a csengetési hangerő, meg a multimédia. Meg még egy rakás apróság, olvass utána, nekem ennyi jut eszembe, meg igazság szerint a 8-at kb. 1 hétig használtam, rögtön raktam fel a 8.1-et.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák