Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • se87tet

    tag

    válasz Воланд #16 üzenetére

    Azért én azt nem mondanám!
    Nekem is egy iphone 3gsem van, de mintha arra egy kicsit tovább lett volna terméktámogatás, frissítések mint a windows phonera.
    Az iphone 3gs ios 3.0 val jött ki, és egész 4.3.5 ig minden új dolog támogatva volt benne.

    Sztem ebben a cikkben ez a sor a felháborító

    "jelenleg kapható Mango-alapú modellek egyike sem lesz frissíthető a Windows Phone 8 változatra"

    Milyen dolog már az hogy mondjuk tegnap vettem egy mangos lumina 800 at, jó drágán hiszen a nokia jelenlegi csúcsmodellje (tekintsünk el a 900-tól, még nem nagyon kapni), és már a következő frissítést sem kapja meg 100 %-osan.

    Az iphone 3gs már 3-4 éves telefon, sajnos be kell vallani hogy kiöregedett, még jó hogy nem kap meg minden frissítést, de ez nem igaz a mangos modellekre.

    Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

  • se87tet

    tag

    válasz Воланд #27 üzenetére

    Bocsánat, mint mondtam én almás vagyok, nem tudtam hogy van főverzió támogatás, meg mellékverzió. :D

    Akkor ez most úgy van, hogy lesz a főverzió amiben újítások lesznek, meg lesz a mellékverzió...amiben mi is lesz?

    Én úgy gondolom, (és ahogy olvasom a hozzászólásokat nem vagyok vele egyedül) hogyha megveszem egy gyártó csúcskészülékét jó drágán, az legalább 1-2 évig kapjon már meg minden újítást.

    Amúgy régebben Nokiás voltam, és szerettem is nagyon, de mióta összeállít a winphoneal....
    Pedig ott volt a Nokia N9 MeeGo-val, az nekem sokkal jobban tetszik mint most pl a lumina.
    Sztem ha azt vitték volna tovább, előrébb járnának, sőt lehet már megint Nokiás lennék.

    [ Szerkesztve ]

    Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

  • se87tet

    tag

    válasz (An)Dante #40 üzenetére

    Az iOS esetén is azért elég érdekes az Apple kommunikációja. Adott például egy negyed milliós iPhone 4, amely nem kapja meg a Sirit, noha az eredeti szoft külön elérhető volt rá, se a navigációt, se a FaceTime 3G támogatást. Mert a hardver nem alkalmas. Khm, tényleg?

    Ebben igazad van, ez sztem is üzleti fogás, jön az iphone 5, vagy ki tudja hogy fogják hívni, kell valami húzó dolog, amiért megveszik.A másik meg az hogy ha az iphone 4 megkapná a teljes terméktámogatást, mi értelme lenne a 4S nek, ami színte ugyanaz csak drágábban?

    Soha nem gondoltam hogy SP rajongó leszek.......Na nem az az Sp.

Új hozzászólás Aktív témák