Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Zoli133 #34 üzenetére

    egy szakmai fórumon persze, elvárható lenne, hogy ne kezdjen hisztizni a nép egy verziószám miatt, de én itt most az átlagvásárlóról beszéltem, aki nincs ennyire benne a telekommunikációs témában, hanem csak azt tudja, hogy WP8 > WP7.8, és akik számban jóval többen vannak, ezért relevánsabbak marketing szempontól, mint mi vagyunk

    bár itt hozzá kell tennem, hogy a Windows Phone korántsem olyan "néprendszer", mint az iOS vagy az Android, így lehet, hogy a felhasználók közt arányaiban több a tech-beállítottságú ember, aki képes ezeknek a dolgoknak mögé látni. persze ez csak tipp, nincs a birtokomban erre vonatkozó kimutatás

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • hunter84

    aktív tag

    válasz Zoli133 #34 üzenetére

    Nemcsak a marketing. Honnan tudod, hogy néhány Lumia tulaj nem számított-e a frissítésre? Tudod miért vettek mégis? Mert a Nokia nem kommunikálta, hogy NEM FOG JÖNNI A WP8?

    Ha ezt előre elmondják, akkor a vásárló dönthet, hogy neki így is megfelel a termék. De ilyen gusztustalan húzást már rég láttam, és mégegyszer mondom, én speciel nem tudnék egy ilyen helyzetet elfogadni.

    Külső szemlélőként nekem csak annyi a tanulság ebből, hogy ódzkodjak a Nokia termékektől a jövőben, mert nem becsülik a vásárlóikat.

    (#34) Zoli133: Valóban nem verték át őket, hanem visszatartottak információt. Ettől ez még nem lesz szimpatikusabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák