Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonolada1

    senior tag

    válasz hunter84 #115 üzenetére

    Így igaz,hisz a mostani Androidos vasak is,ha netán Gingerbreddel jönnek ki,akkor is,ha azt a hardver lehetővé teszi,frissíthető Ice Cream Sandwich-re.Csak a leggagyib vasak nem.És azért egy Lumia 800 ill. 900 nem egy alsó kategóriás,olcsó vas. Szóval joggal várná el minden tulaj,hogy ha már azt mondják a mostani op rendszer elavult,ne izgulj,mert még idén jön rá vmi frisebb és akkor felfrissíted a készüléket és még boldogabb tulajdonosa leszel.Így meg időnap előtt elavulttá teszik az alig pár hete kijött új telefonokat.Tényleg furcsa elgondolás és stratégia.

  • (An)Dante

    őstag

    válasz hunter84 #115 üzenetére

    Nézd, én teljesen megértem amit mondasz és a Windows Phone tulajdonosok csalódottságát is. Én saját magamból indultam ki. Nokia N8-at vettem. Igen, Symbian. Igen, sokak szerint elavult. Nekem a kamera kellett és a kényelmes T9 bevitel, hogy ide tudjak irkálni híreket, még ha néha be is szólnak, hogy milyen hülye elírásaim vannak. :DDD A telómra nem jön ki az új Belle Feature Pack. Na bumm. Végül is én azért vettem, amit már eleve is tudott. Nyilván titkon reméltem, hogy még jön valami frissítés (és talán valami jön is). De aztán a hivatalos bejelentés szerint az új szoftver nem jön ki rá, pedig én is 100 ezret fizettem érte. A világ nem dőlt össze, A telefonom azóta is gyönyörű képeket készít (nyilván telefonos berkeken belül) és nem tűntek el hirtelen a szoftverek a Nokia Store-ból sem.

    Tegyük fel, hogy te egy 120 ezres LUMIA tulaj vagy. Miért vetted meg azt a készüléket? Azért mert tetszik amit kínál, vagy azért, mert olyan szolgáltatásokat reméltél tőle, amelyet talán valaha egyszer kínálni fog? Ha támogatásban reménykedtél az nem szűnt meg, mert a Nokia épp ma jelentett be egy újabb szoftvercsomagot. Ha alkalmazásokra vágysz, százezer lehetőséged van már most is. A grafikus gyorsító és a processzor adottságainak ismeretében a technokrata júzer jól tudja, hogy az Xbox játékok futtatására annyi esély volt, mint arra, hogy Anettka mellbedobással győzzön. Akik pedig a jelenlegi szolgáltatásokkal is elégedettek, azok örülnek az új szoftvereknek és frissítéseknek, amelyek azért szép lassan csorognak.

    Még egyszer írom, fel lehet háborodni és teljesen megértem az okot. Azonban azzal mindannyiunknak tisztában kell lenni, hogy a legjobb és legszuperebb készülék csak néhány másodperces titulus. Aztán jön valami szebb, jobb és újabb és azzal már nem ér fel a kütyünk akkor sem, ha több százezret áldozunk rá.

    [ Szerkesztve ]

    Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz hunter84 #115 üzenetére

    " ... holott itt minden WP fanatikus a következőt nyögte: "nyugodj meg, lesz WP8, legalább a Lumiákra, hiszen azok új modellek, a MS sem önmaga ellensége".

    Egy dolgot kérek: Hadd legyenek már a Lumia tulajok idegesek és csalódottak! "

    A Microsoft mondott ilyet? A Nokia mondott ilyet? Nem ...

    Egy fórumon olvastad? Igen ... Lehetsz csalódott és ideges ... Csak nem jól értelmezted a dolgot ... Ergó magadra ...

    Mert az tény hogy lesz WP8-as Lumia ... De azt senki se mondta, hogy lesz WP8 a régi modellekre ... Az meg hogy félinformációkat, meg ferdítéseket olvasni mindenfelé, az manapság már nem meglepetés ...

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák