Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prsq

    tag

    válasz prsq #4222 üzenetére

    A hiba romlott. Sokat. És rejtélyesebb.

    Használtam a tabletet kb. 4 órát (ebben volt standby is, net is, netnélküli is), lement úgy 60%-ig. Majd kikapcsoltam. (Ennek 6 napja, múlt héten vasárnap este).

    Ma reggel kapcsolnám be, 0%. (Semmire nem reagált, fel sem villant, töltő kellett neki.)

    Megnéztem az akku beállításoknál a grafikont, a kikapcs után kb. FÉLÓRA alatt merült le 0%-ra! Hogyan? Zárlatos az akku? De akkor bekapcsolva miért működik jól? De még ha nem is kapcsolt ki, hanem standby-ba került (bár emlékszem a kikapcsra), akkor is irreális az ilyen gyors merülés.

    (De egyszer előtte már történt hasonló. Mármint 0%-ra merülés. Korábban azt írtam, hogy nem megy le standby-ba. Rájöttem, hogy nem nem megy le, hanem visszajön magától. Így sikerült neki nem sikerült standbyban leszívni - fél nap alatt - 0%-ra. Variálgattam az energiatakarékos/képernyő beállításokat, most már úgy tűnik, hogy standbyban marad.)

    Mi lehet a hiba?
    (Még van egy hónap a gariból. :) Próbáljam a 4.2.2-t újratenni - az van rajta most - , úgyis ezzel kezdenék?!)

Új hozzászólás Aktív témák