Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz utomi #50 üzenetére

    Tudod, erről egyszer már írtam a logout-on. Nem úgy kellene működnie egy normális EMBERnek, hogy ha valaki szemét velem, akkor én is átlépem a törvényesség határait, mert akkor vica versa játsszunk így.

    Erre a BKV a legjobb példa. Lenyúlták a pénzt? Le. Sokat? Sokat. Szemét módon? Igen. Akkor most bliccelhetek cserébe? NEM.

    Igazából igen, sokat láttunk. De nem emiatt írjuk meg a véleményünket. Három-öt-hat éve is megírtuk. Nyilván ezt lehet úgy is felfogni, hogy nagy az arcunk. (Egyébként nekem nagy, de mindig kimagyarázom :) ) De igazából nem ez a helyzet. Hanem hogy van egy terület, amivel kapcsolatban megy az ügyeskedés, mindenki okosít és jóárasít, az egész egy rettentő nagy katyvasz, és rengetegen halásznak a zavarosban.

    De vannak törvények, amiket be kell tartani. Nektek is, de nekem főleg, mert hogy mi jelenik meg a fórumban, azért én vagyok a felelős. És engem rúgnak seggbe nem kicsit, ha valaki kipostolja, hogy milyen módon berhelte meg a letorrentezett szoftvert. Engem anyagilag meg büntetőjogilag fognak seggberúgni, és én ezt két dologgal tudom megelőzni:
    1. Én is seggberúgok mindenkit, aki ilyet ír
    2. Cikkben megírom (amit sokan olvasnak), hogy mit nem lehet.
    bónusz: az, hogy mi a véleményem, az egy dolog. De hogy mi a legális, az viszont tény.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • rep3at

    őstag

    válasz utomi #50 üzenetére

    Kissé engem is felidegesített a cikk, de valahol megértem a buzgóságot.
    Aki megteheti, vegye is meg.

    Forward thinking. كرر

Új hozzászólás Aktív témák