Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    Hát nem tudom. A cikkel nincs baj de az első pár bekezdés nálam is kiverte a biztosítékot. Nem nem azért mert hazugság lenne, hanem mert ennek a fajta hihetetlen álszentségnek és kendőzetlen magánvéleménynek nincsen helye ezen az oldalon. Már persze szerintem, de it ugye nem én és nem a fórumozók döntenek. Azt hiszem, hogy az utóbbi időben megtörtént az Bog.ékkal, hogy túl sokat láttak és ezért azt hiszik, hogy nekik már mindent lehet, ők mindent tudnak. Mind1. No offense.

    Más. Azért van amikor igenis a Warez az egyetlen út. Ja, hogy rakj fel Sygicket, igaz, hogy használható de a TopMap-os térkép akkor is ezerszer pontosabb nincsen ezen mit szépíteni. Akkor meg vegyél iGO-s PNA.t. Ezzel két baj van, egyrészt nem frissíthető általában mert a gyártók leszarják, másrészt meg még maga az NNG is igyekszik betartani a hivatalos vásárlóknak lsd. 8.0 8.3 esete. Én itt mondtam, hogy elmehetnek oda ahová gondolom.
    Ha majd az NNG is úgy áll a piachoz (ehhez az igen árérzékeny piachoz) ahogy kell akkor én is hozzájuk. Nem mellesleg ők is magyarok, pont ezért nem értem meg a döntéseiket.

Új hozzászólás Aktív témák