Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz D1Rect #150 üzenetére

    "Fogd már fel, hogy az emberek közúton nem úgy indulnak el, mint amikor": tehát az, hogy dr. mura másodnick lerajtolt egy csomó dízelt a lámpánál, akiknek fogalma sem volt arról, hogy Palik vonyítva közvetíti a versenyt, amiben részt vesznek, az akkor már hiteles infó?

    illetve: (#143) D1Rect "Olyan dologról vitatkozol, amit soha nem láttál élőben, fogalmad sincs róla": mondod ezt, mikor te pont ugyanezt követed el? neked sincs fogalmad, milyen autóval járok, mégis erőlködsz, hogy de biztos legyorsul a sminkelő leafes.

    ez volt az egyik legelső állítás a témában: "Gyakorlatból mondom, hogy 0-50 vagy 0-70 között (ami ugye a városi megengedett) egy TDI sem tartja az ütemet egy lepadlózott villanyautóval.". most a "gyakorlatból mondom" kitétel vagy azt jelenti, hogy csak azokról a tdi-kről nyilatkozik, amikkel ő találkozott, akkor az állítás igaz lehet, ő minden rozsdás olajkályhát lenyomott. ha meg továbbra is forszírozza, hogy az "egy tdi sem" azt jelenti, hogy *minden* tdi, akkor meg továbbra is hülyeséget beszél.

    közben azt is látom, hogy a téves állítás bizonyítására történő erőlködésben a leaf titokban kicserélődött teslára. pedig a kettő nem egy kategória. szerintem menjünk vissza a gyökerekhez, beszéljünk arról, hogy a dr. mura régebbi leafjet meg lehet-e előzni lámpánál, és ha igen, mivel. szerintem egy m550d-vel biztosan, de abban is komolyan hiszek, hogy annál szerényebb autókkal is.

    még"visszább" térve, (#9) brumi1024-ben ez az észrevétel hangzott el a cikkben szereplő mondattal kapcsolatban: "ami miatt vigyorog a sofőr, a többi autós pedig inkább megdöbben: a 7,9 másodperces 0-100 km/h gyorsulás simán a hothatch kategória" hogy ez gyenge hothatchnek, és ebben teljesen igaza van. az én mostani autóm 7.5-öt megy 0-100-on, pedig egy túlsúlyos túrakocsi, semmi hothatch. úgyhogy már az is kétséges, egy 0-50-en, de pláne egy 0-70-en elém tudna-e állni dr. mura gyengébb leafje egy lámpától, de hogy utána csak a kipufogómat nézné, az biztos. funkcionális analfabéták kedvéért: nem azt írtam, hogy hamarabb végezne-e a 0-50-nel, hanem azt kérdőjelezem meg, hogy nyerne-e annyit, hogy biztonságosan besoroljon elém. szerintem nem.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák