Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doncortio

    senior tag

    Van egy orvosolhatatlan hiba a Mobilarena tesztelőivel kapcsolatban: hogy NEM tudnak az átlag átlagfelhasználó fejével gondolkodni. Amint kezükbe vesznek egy telefont egyből lejön nekik, hogy pl. lassú. Naná, hogy az, hogyha civilbe Milestone-nal meg Wave-vel nyomulnak. És nem is beszélve az egyel korábban tesztelt kétmagos csodák után megmaradt elvárásaikról.
    Egy átlagfelhasználónak egy a fontos: az ár. És esetleg a design. Azt, hogy nem olyan gyors a huszonpárezres Voda 845/858, mint egy Desire HD arra magasan tesznek! Az android egy kellemes "bónusz" ebben az árkategórában, a kamera elég lesz fészbúkra, WiFi van ami már tök jó, GPS-t nem nagyn fogja kihasználni, max néha Google Maps és foursquare. Rengeteg diák Samu 5230-at vagy Corbyt esetleg LG Cookie széria valamelyik tagját kapta ballagásra, mert akkor a szolgáltatóknál az ócsó és taperolós volt. Ha ugyanennyiért 845-öt vagy 858-at kapnának ugyanígy a nyárra úgy örülnének neki mint majom mindkét farkának és meg is lepődnének, hogy mennyire gyors!

    Magánvéleményem a 858-ról:

    Olcsó húsnak híg a leve, ez ellen nem lehet mit tenni. A FroYo előny, a kapacitív kijelző szerintem nem valami hűde, nem éreztem külömbséget a 845 rezisztív panelje között főleg úgy, hogy én az ágyon fekve szívesen matatom a képernyőt stílussal. A két készülék sebessége echte ugyanaz, a 845 designja nekem jobban tetszik, de a 858-at se félném előkapni. A 2MP-t leszarom, max FB-re "ezt lájkold" típusú képek lövésére alkalmas, fotózásra én kapásból nem használok telót, 28k-ért 12MP-es szörnyeteget vettem amihez járt egy 16gigás memkari és képes fullHD-ba videót rögzíteni 24FPS-sel(+optikai zoom, autofókusz, vaku,stb) és simán elfér a kabátom zsebébe.
    A vodánál úgy 20k a 23k helyett, hogy a vásárlásnál 5000ft-ot rárakunk és még három hónapig 500megás mobilnetet és a VitaMAX jutalmak miatt 200 percet is kapunk ajándékba. Ez nem kevesebb, mint 8000ft spórolás + a percek! Igaz ez érvényes a Blade-re, Galaxy Minire és Optimus P350-re, de ott más a kiindulási ár.

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

  • doncortio

    senior tag

    donandreas: a cigányozást fejezd be kérlek
    a többségbe levő kisebbség egyébként is iPhone-nal nyomul amit a tisztességes emberek adójából elvett segéjből finanszíroznak :W

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

  • doncortio

    senior tag

    válasz HXY #190 üzenetére

    Angry Birds hol maradt?:DDD

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

Új hozzászólás Aktív témák