Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eli_Stone

    aktív tag

    Sziasztok,

    A minap vettem egy 845-öt mert anyám telefonja meghalt és neki adtam a jó öreg v3i-met de kellett egy telefon a Vodás kártyámnak na meg a GPS miatt tök jó lesz a kocsimba a km óra helyett ami elhalt és egy vagyonért javítanák :D :D :D
    Nézegettem és a Leito féle rom van rajta nem tudom hányas verzsön, de egy hibát vettem eddig észre, hogy a Youtube app folyton elhalálozik és csak akkor lehet elindítani, ha az alkalmazáskezelőben törlöm az adatokat/cache-t és akkor is hiba üzenet van a kezdőlapon: there was a problem with the network [400] de a sajtát csatornám meg a keresés lejátszás már megy mindaddig amíg be nem zárom mert akkor többet nem indul csak a fentebb írt módon.
    A youtube verzió: 2.0.26
    Gondoltam frissítem a marketből de a marketben meg sem jelenik, ha a pc-ről megkeresem a marketben akkor meg azt mondja, hogy nem kompatibilis gondolom mivel ahhoz már min. 2.2 android kell.

    jah amúgy ezt írja hibának a yt app: A youtube alkalmazás(com.google.android.youtube folyomat) váratlanul leállt. Próbálja újra.

    Ki lehet ez a hibát javítani valahogy vagy inkább próbálkozzam ezzel: [link] vagy a jelenlegi újratelepítésével?

Új hozzászólás Aktív témák