Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Algieba #299 üzenetére

    Én is sok barna W910-est látok,nekem is az volt augusztusig.Azért a W910-es egy elég komoly tudású,és külsejű telefon,profi zenelejátszó képességekkel(kivéve persze a külső hangszórót),gyönyörű kijelzővel,1 gigás memkarival,jó tartozékokkal,és a többi és a többi.Persze akamerája nem a leg profibb,de én azzal is maximálisan meg voltam elégedve.Lényeg a lényeg:a W910-es nagyon jó árban mozog sokszor,ami nem is baj,sokat eladnak.

    Plebi:A videók alapján nekem is az esett le,hogy jól átgondolt klassz kis ketyere ez,a menüje nekem maximálisan bejött.A qverty billentyűzet hiánya nem a legnagyobb érvágás,biztos kitaláltak a fejlesztők valami ésszerű megoldást a szövegbevitel érdekében.Pl. ahogy Te is mondtad,a T9-et,ami nekem is bevált,bár én szeretek inkább normálisan gépelni-mert az enyémen lehet,ugyebár az nem érintős.A méretére a kijelzőnek nem nagyon lesz panasz,papíron ez a kijelző tökéletesen ugyan azt tudja,mint pl. egy W910-es kijelzője(2'4-es,TFT,262k színű),szóval szerintem panasz nem lesz rá,bár elviekben nem lesz olyan szép mint a Sonyk kijelzője,azok nagyon ott vannak(OFF.:pl. K810-es(vagy méginkább a W910-es) 262k színű kijelzője a porba alázza a 6500 Slide kijelzőjét,pedig az majd' 17millió színű.)Szóval mint említettem igéretes darab ez a kis telefon.Ennyi pénzért szép,aranyos,pici,érintős,szóval zabálni fogják. :C

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák