Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz Bog #19 üzenetére

    Személyszerint örülök az ilyen teszteknek, mert bár sok a gagyi ami ebben az árfekvésben kikerül (és szívből utálok még ránézni is), de néha beesik egy-egy ilyen jól sikerült példány is, amiről valóban érdemes írni.

    Bár nem élek hasonló telókkal, de szüleim igen. Észrevételem, hogy főleg az ilyen alap telóknál (de megesik ez pl SE->Nokiára váltásnál is) probléma hogy a szinkronizálás nehézkes, adatkeveredést+vesztést okozhat (és ált. okoz is) vagy egyszerűen lehetetlen (anyukám My-V-55-eséről egyenként kellett a Sim-re menteni a telszámokat amikor telót cserélt). Hiába a rengeteg hozzárendelhető adat, a fele az átmentéskor eltűnik, vagy értelmezhetetlen lesz.
    Lényeg:
    Az ok amiért neked címeztem a hozzászólást az az, hogy szerintem nagyon hasznos lenne, ha a teszt a készülék adatmozgatási, mentési tulajdonságaira is kitérne. Esetleg létrejöhetne egy olyan folyamatosan bővülő írás is ahol akit érdekel, az utána olvashatna, hogy az adott készülék milyen szinkronizálási lehetőségekkel bír és milyen minőségben teszi azt. Sajnos mint írtam nekem az az észrevételem, hogy ez a szempont elsikkad (mind a készüléktervezéskor, mind a teszteléskor), pedig nem egy utolsó dolog és bőven a telefon telefonálási részéhez tartozik ártól függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák